Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Get Well chce stworzyć potwora za wielkie pieniądze. Prezesi innych klubów łapią się za głowę

Get Well jest bliski pozyskania Wiktora Kułakowa, Vaclava Milika i Tobiasza Musielaka. Trwają rozmowy z Adrianem Miedzińskim i Pawłem Przedpełskim. Nieoficjalnie mówi się, że oferty składane przez torunian są poza zasięgiem innych ekip.

przeczytaj cały artykuł


sinalco78

Jeśli prawdą jest taki skład budowany za wielkie pieniądze, to Torunia już niedługo może wcale nie być na żużlowej mapie Polski. Dlaczego? Taki skład gdyby awansował jest całkowicie do wymiany w przyszłym sezonie, z całym szacunkiem dla Miedziaka i Pawełka, ale Nice 1 liga raczej umiejętności nie podnosi, więc nie tędy droga. Kto miałby występować w tym klubie w następnym sezonie(po ewentualnym awansie)? Rynek transferowy nie jest obecnie studnią bez dna, żużlowcy mają raczej wieloletnie kontrakty, te jednoroczne podpisują już raczej "emeryci". I nawet jeśli Miedziak i Pawełek zostaną to łącznie z juniorami pan Termiński musiałby "wykupić" niemal po jednym zawodniku z każdego ekstraligowego klubu. I tyle w temacie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lisiu

Ani Miedziakowi, ani Pawłowi nie brak umiejętności. 1 liga ma ich odbudować, ale nie chodzi o umiejętności, ale sferę mentalną. Muszą po prostu powygrywać. + Obaj dobrze jadą w Toruniu i są Polakami, gorzej niż w tym roku nie będzie. Dodatkowo Kułakow pokazuje, że jest dobrym zawodnikiem i w Elidze da sobie radę. Milik też nie jest zawodnikiem słabym. Do tego np. Doyle i skład seniorski gotowy. Get Well musi tylko w 2020 stawiać na młodych, a podziękować IKSowi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.