Wątek dotyczący artykułu

Tenis. US Open: Rafael Nadal zagra o finał. "To moment, aby podnieść poziom"

- To moment, aby podnieść poziom i naprawdę wierzę, że mogę to zrobić - powiedział Rafael Nadal przed półfinałem US Open 2019 przeciw Matteo Berrettiniemu.

przeczytaj cały artykuł

Arkadiusz Rybicki

Żyjemy w złotej erze tej dyscypliny. Porównania tenisistów tutaj kompletnie nie mają sensu. To trzy różne osobowości, trzy inne style gry. Do tego widać wyraźnie kto czuje się gdzie najlepiej. Wskazywanie zatem że ten jest lepszy od tamtego bo... to jak obijanie się łopatkami w piaskownicy. Trochę dystansu i dojrzałości by się przydało w tej dyskusji. Poza tym jedna rzecz na koniec, nie byłoby najpiękniejszych pojedynków ostatnich lat gdyby istniał jeden z nich. To oni wszyscy trzej tworzą niesamowitą historię tej dyscypliny. Dla całego świata tenisowego są absolutnie poza zasięgiem. Szanujmy zatem to co mamy i czego możemy doświadczać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanka

Dobrze, że są jeszcze tacy, którzy to dostrzegają! Dziękuję za ten wpis.
Brakuje mi jeszcze zdrowego Andego. Byłoby jeszcze ciekawiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fanka Rożera

Chyba żarty się Ciebie trzymają?
Serba nikt nie uważa za Mistrza!
Widziałeś kiedykolwiek jego mecz oraz reakcję publiczności?
Zawsze są gwizdy niezadowolenia, buczenia, przeszkadzania przeciw niemu, a za Maestro kibice zawsze stoją murem.
Jak myślisz, dlaczego tak się dzieje?
A czytałeś co sądzą od 12 lat Autorytety i Komentatorzy?
Uważają, że tylko Rożer jest godzien nazywania Go Maestro I GOAT, a reszta jest od Niego 3 piętra niżej. Właściwie ich poziom to piwnica, a poziom Maestro to Skytower, to Mont Everest< Parnas.
Ja słucham Autorytetów. A Ty, co osiągnąłeś,że podważasz status Geniusza, Artysty, Jedynego Dżentelmena Kortów i Ambasadora Tenisa, Fedexa?

Piszesz o Złotej Erze?
Pęknę ze śmiechu. Złot era była w latach 2004 - 2008. Od tego czasu doszli do głosu przebijacze, czyli Nadal, Murray i Djoković, a Maestro nie chciał z nimi rywalizować, bo to niegodne Mistrza.
W latach 2004- 2008 Przebijacze nie mieli nic do powiedzenia.
A potem nastał ich czas. Niestety.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.