Wątek dotyczący posta na blogu

Sezonowy Typerek WTA - Edycja 19/20

Tom.

> UWAGA!!! OBECNY ETAP TYPERKA: ETAP NR 3: AUSTRALIAN OPEN 17.01.2020 - 1.02.2020 > TYPUJEMY NA BLOGU KOLEGI SZAKALUCHA!!! https://sportowefakty....#Skomentuj > >Drodzy Typerkowicze! :) Jeszcze raz dziękuję WSZYSTKIM za udział w 2 etapie tej edycji, Zwycięzcom gratuluję i zapraszam na następny etap (…)

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
Sargon

Dzięki! Mała ciekawostka... To pierwszy turniej, w którym nie oglądałem ani minuty żadnego meczu ;) ;) ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sargon

Na początku nie miałem czasu, a później stwierdziłem, że skoro tak dobrze mi idzie bez oglądania, to po co zmieniać ten dobry mechanizm ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Aż takiego samozaparcia bym nie miał, ten finał ze zrozpaczoną Księżniczką Meghan w boksie Sereny jednak warto było obejrzeć ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.