Wątek dotyczący posta na blogu

Sezonowy Typerek WTA - Edycja 19/20

Tom.

> UWAGA!!! OBECNY ETAP TYPERKA: ETAP NR 3: AUSTRALIAN OPEN 17.01.2020 - 1.02.2020 > TYPUJEMY NA BLOGU KOLEGI SZAKALUCHA!!! https://sportowefakty....#Skomentuj > >Drodzy Typerkowicze! :) Jeszcze raz dziękuję WSZYSTKIM za udział w 2 etapie tej edycji, Zwycięzcom gratuluję i zapraszam na następny etap (…)

przeczytaj cały artykuł

RaFanka

Łokropne są te baby! Co za słabe pożegnanie przy siatce, zważywszy na dwie białorusinki.
Gratulacje dla Sabalenki i Mertens!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanka

To se nevrati! Idzie nowe. I u chłopów i u babów! ;)
Ale dziś niech zostanie po staremu. ;)
Vamos Rafa! QM odwołałeś? Bo ja zgubiłam gdzieś moją rafową koszulkę i jestem w stresie! Za to grosz znalazłam. ;)
Grosz Rafa dobrze i po 19! ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-f-iolka

"Sportowo" tak, ale dla mnie liczy się wymiar ludzki.....kiedyś wydawało mi się, że zaangażowanie w mecze Wiktorii jest przejaskrawione. Ale to wybitnie wrażliwa osoba. Dla walki o dziecko poświęciła miliony. Bardzo to mnie (wz)ruszyło. Oni/one mają jeszcze życie poza kortem/stadionem. I dobrze jak się w nim odnajdują. Dlatego ciepło spoglądam na biznesowe sukcesy Ulki, szczęście Agi i Caro,rezygnację z wyczynu Kim i Lucy.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Harry.

Współczuję, bo wiem co będziesz przeżywała, ale nie wyobrażasz sobie, jak bardzo Ci zazdroszczę...
Też bym tak chciał się denerwować...
Jasiu wracaj...
Vamos Rafa, po tytuł!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.