Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Magazyn PGE Ekstraligi: Woźniak bliski pozostania w Stali Gorzów. Gollob radził, co trzeba poprawić w drużynie

Szymon Woźniak choć finalnie nie porozumiał się jeszcze z działaczami truly.work Stali Gorzów, to otwarcie przyznaje, że porozumienie jest już blisko. Żużlowca najpierw czekają jednak baraże, a działaczy wzmacnianie składu.

przeczytaj cały artykuł

kmz lw

Tego magazynu już od dłuższego czasu nie da się oglądać, bez względu na gości. Zbyt duża uwagę przywiązuje się do kontrowersji, nawet już gp wzięli na rozkład. Czemu ma to służyć? Dla mnie, w obecnej formule, jedynym ciekawym momentem jest test ż. Reszty mogłoby nie być. W przyszłym sezonie proponuję zmianę tytułu na 'kontrowersje PGE extraligi'.
Zupełnie inaczej na eleven, luźna rozmowa o meczu, a nie czepianie się pierdół, czy ten się ruszyłem starcie, a czy tamten nie uniósł za wysoko nogi...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zawodowiec

Eleven to gadka szmatka o niczym, czyli ja widzialem mecz o oni mi mowia co oni widzieli. A potem jeszcze ekspert powie co on widzial. Pomijam konsekwetnie te same pytania, na ktore mozna udzielic tylko tej samej odpowiedzi, jakby dziennikary pracowali w dziale moda i torebki, a tu wpadli pogadac o zuzlu po drodze jak szli na pizze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
klops

No i to jest doskonałe podejście. Żużel to ma być rozrywka. Kiedy siadam do oglądania magazynu to chcę miło spędzić czas, a nie oglądać czterech smutnych panów dla których sprawą życia i śmierci jest to czy ktoś się ruszył o 1mm na starcie czy nie. Magazyn w nSport to jest farsa. Od całej ekipy Eleven bije po prostu pozytywna energia, nie mają tego sztucznego nadęcia jak na nSport. Widać, że są zgraną ekipą i po prostu dobrze się ogląda te ich śmiechy, żarty i ten ich luz, bo to jest towar deficytowy w tej napompowanej do granic możliwości "najlepszej lidze świata".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Flagg

Magazyn nSport jest o niczym. Każdy, kto jest zaproszony, na czele z Gollobem, wali pustymi frazesami i do tego uważa, żeby przypadkiem któregoś zawodnika za bardzo nie skrytykować. Nie wiem, czy w tym roku dowiedziałem się jednej ciekawej rzeczy. Nudno i smutno. Na eleven jest w sumie takie samo lanie wody i gadki o niczym, ale przynajmniej na luzie :)

| Odpowiedz
blokuj
kmz lw

Bardziej odpowiada mi ta luźna gadka szmatka o niczym, niż pełne spiny wymądrzanie się, na czele z pretensjonalnym i wykładniczym sędzią wszystkich sędziów, który 3/4 całego magazynu poświęca na czytanie kartek. A prowadzący, bez względu który z dwóch, tylko podsyca ta atmosferę

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.