Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Magazyn PGE Ekstraligi: Woźniak bliski pozostania w Stali Gorzów. Gollob radził, co trzeba poprawić w drużynie

Szymon Woźniak choć finalnie nie porozumiał się jeszcze z działaczami truly.work Stali Gorzów, to otwarcie przyznaje, że porozumienie jest już blisko. Żużlowca najpierw czekają jednak baraże, a działaczy wzmacnianie składu.

przeczytaj cały artykuł

klops

Szymon wczoraj rozwalił system. Przecież to oczywiste, że te "drobne szczegóły i formalności" które trzeba dopiąć, to po prostu przelewy na które czeka. Widać Stal robi wielką zrzutkę na KK, a Woźniak dostał póki co wielkie gungo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
klops

Żaden wróżbita. Wystarczy obejrzeć powtórkę magazynu i zobaczyć sposób w jaki Szymon mówił o tych szczegółach i formalnościach. Brakowało tylko żeby okiem mrugnął :) Dziecko by obejrzało i wiedziałoby o co chodzi. I ja wcale ani nie życzę Wam źle, ani odejścia Woźniaka. Po prostu to było tak ewidentne, że ciężko tego nie wychwycić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-Stan-

Widzisz, ja jednak uważam, że Szymon Woźniak to wiele czerpie z doświadczeń Bartka Zmarzlika. On sam mówi, że on te wyniki uzyskuje nie poprzez swoje zdolności, a poprzez swoją ciężką pracę. Ponadto Szymek wie, że na zamianie klubu mógłby finansowo zyskać, ale sportowo wiele stracić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
klops

Ja się z tym zgadzam. Szymek, jako jedyna osoba w Polsce, uwielbia wasz tor ;) i przenosinami gdziekolwiek indziej sporo by ryzykował. Dodatkowo dostaje prowadzącego parę więc jego pozostanie wydaje się najbardziej prawdopodobnym scenariuszem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.