Wątek dotyczący artykułu

Żużel. GKM szykuje bombę transferową. Klub dogadał się z Nickim Pedersenem

Wszystko wskazuje na to, że MRGARDEN GKM będzie mógł pochwalić się głośnym transferem. Z naszych informacji wynika, że grudziądzanie osiągnęli pełne porozumienie z Nickim Pedersenem!

przeczytaj cały artykuł

-Stan-

Wydaje mi się, że zawodnikom GKM nie za bardzo pasowało by pozyskanie do tego Klubu Nickiego Pedersena. Na razie kontrakty z nimi nie podpisane, więc czy niektórzy nie zaczną szukać sobie innego klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tadzio_Norek

a myślisz ze gkm to niepowazny klub i nie mowil podczas negocjacji z zawodnikami kogo planuja kupic? pewnie dlatego wszyscy zostali bo wiedzieli ze kolejne wzmocnienie i jeszcze wieksze szanse na PO jeszcze został im Żupiński do sciągnięcia i zobaczycie ze tak będzie....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sibi-gw

Do Nikodema nie można mieć większych pretensji. Druga średnia w druzynie po Vaculiku (powyżej 2pkt). Lepszy od pozostałych np. Dudka, wychwalanego pod niebiosa MJJ i taki numer? Ciekawe kogo teraz wezmą na jego miejsce? Doyle?

| Odpowiedz
blokuj
-Stan-

Z Łagutą uzgodniono dalszą jego jazdę pół roku temu. Czy wtedy już planowano w Klubie Nickiego. Prawda jest taka, że dobry kolejny zawodnik to niższe zarobki pozostałych. Czy wszyscy na to będą tak zgodni.

| Odpowiedz
blokuj
Tadzio_Norek

ty tam akurat wiesz co planowano a co nie, artiom od dawna mowil ze potrzeba wzmocnien jak ma zostac wiec planowane wzmocnienia sa od kilku lat, najpierw artiom potem przemo potem bjerre a teraz nicki, zaden klub z roku na rok sie systematycznie nie wzmacnia małymi kroczkami, zero długow a sklad co roku lepszy. Inni wola spektakularnie, unia 3x złoto i seozn ktory walczy wnet o utrzymani epamietacie ? Falubaz baraze o spadek po czym PO i za rok znowu lipa....a gkm solidnie swoje oczko po oczku...

| Odpowiedz
blokuj
klops

Przede wszystkim to z Łagutą uzgodniono dalszą jego jazdę jak PO wydawały się pewne. A tu masz Ci babo placek - Artiom od września ma wakacje :)

| Odpowiedz
blokuj
Velebit

a skąd wiesz ze GKM nie dopłaca mu czegoś za stracone mecze jesli PO nie ma ? myslisz ze jezdzilby 5 lat w jednym klubie gdyby mu się nie oplacalo ? jeszcze nie widzialem od czasu kiedy GKM jest w elidze aby ktos byl niezadowolony, mało Wożniaka nam nie podprowadzili, (Przemka już tak) tak u nich dobrze...

| Odpowiedz
blokuj
klops

A gdzie ja stwierdziłem, że Artiom jest niezadowolony? Ja tylko przytoczyłem fakt, że zadeklarował pozostanie na 2020 gdy GKM wydawał się być murowanym kandydatem do PO. Jego rozczarowanie wcześniejszym końcem sezonu jest oczywiste, tak jak wszystkich w Grudziądzu. A co z tym rozczarowaniem zrobi Artiom to ja nie mam pojęcia - oby przełożył to na sportową złość w przyszłym sezonie, bo ten ma generalnie rzecz ujmując średni - zarówno drużynowo jak i indywidualnie.

| Odpowiedz
blokuj
TomGKM

Jakim cudem w takim razie w Lesznie wszyscy ci zawodnicy tam są? Sami klasowi rajderzy i juniorka mocna więc każdy tam zagrożony niższymi zarobkami. Zastanów się czasami zanim coś napiszesz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
-Stan-

A przypomnij sobie co było za czasów w Lesznie Nickiego Pedersena. Nawet Skórnicki i działacze o mało nie dostali po "czapie". Nie każdy jest trenerem Baronem, że potrafi utrzymać porządek w drużynie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Giekaemowiec

Ja kocham ? Człowieku ... Ja tylko napisałem , że u nas w klubie są mięczaki , które dają sobie wchodzić na głowę co pokazał mecz z Falubazem ... Był Gollob to nikt nie podskoczył ... Był żużel w Grudziądzu i Twierdza :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.