Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Ważna zmiana w życiu Taia Woffindena. Zamierza jeszcze mocniej skupić się na Polsce i Grand Prix

Tai Woffinden podjął ważną decyzję odnośnie sezonu 2020. Brytyjski żużlowiec zamierza odpuścić starty w szwedzkiej Elitserien. Ma mu to pomóc w lepszym przygotowaniu się do rywalizacji w PGE Ekstralidze i Grand Prix.

przeczytaj cały artykuł


baraboszkin

...zrezygnuje ze wszystkich startów poza Polską i GP, a kontuzji i tak znowu dozna w Ekstralidze, w sumie jak ma celowo odpuszczać biegi w Elitserien, jak ostatnio to faktycznie lepiej niech tam wcale nie jeździ, niedługo na życzenie pana Rusko cały WTS tak zrobi, tylko polska liga, a po meczach do komórki, pod klucz, diety pilnować: chleb i woda i żadnych pozaligowych startów, ponoć Rusko koszary już buduje dla swojej drużyny, zamknięte przed światem zewnętrznym, Betard bunkier już stawia, będzie jak w sekcie, bo WTS to sekta...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lisiu

Tak robią kluby w normalnych dyscyplinach. Gdyby w Polsce było do odjechania do 30 imprez w sezonie to nie trzeba by bawić się w ligę szwedzką czy angielską i wyszłoby to wszystkim na dobre, a przede wszystkim żużlowi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.