Wątek dotyczący artykułu

Vuelta a Espana 2019. Fuglsang najlepszy po kapitalnym ataku. Awans Majki w klasyfikacji generalnej!

W poniedziałek kolarze ścigali się na trasie 16. etapu hiszpańskiego wyścigu. Najlepszy był Jakob Fuglsang, który okazał się najmocniejszym z uciekinierów. Na piąte miejsce w "generalce" awansował Rafał Majka.

przeczytaj cały artykuł


Maniuś51

Jak czytam komentarze tych "pseudoznawców" kolarstwa to ręce opadają. Najlepiej krytykować. Niech wsiądą na rower i trochę pościgają się po górach i wtedy zabierają głos. W wyścigu wieloetapowym pojedynczy wyskok nie gwarantuje sukcesu wieloetapowego. Na razie wyższość Quintany nad Majką polega na tym, że musiał dłużej oglądać plecy Rafała. W jeździe na czas bez pomocy zespołu Majka był lepszy od Quintany. W wyścigach szczególnie wieloetapowych przez ok. 90% czasu na sukces liderów pracują wyrobnicy zespołów, a liderzy jadą w ich cieniu. Niestety Majka nie ma takiego wsparcia zespołu i musi racjonalnie gospodarować swoimi siłami a nie szaleć jakby sobie nawiedzeni znawcy kolarstwa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marcinowiec

Dlaczego nie ma wsparcia Majka ? Ponieważ słabo jeździ i żadna drużyna nie chce mieć takiego lidera w przeciwieństwie do Kolumbijczyków, Słoweńca Roglica, czy nawet Słowaka Sagana który ma wsparcie na płaskich. PS Ten słoweniec Pogacar nie ma pomocy a jest trzeci w generalce i dwa razy wygrał etap,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.