Wątek dotyczący artykułu

Żużel. PSŻ - Polonia. Poznaniacy rozjechali rywali w pierwszym meczu finałowym. "Do awansu jeszcze daleka droga"

Power Duck Iveston PSŻ Poznań rozgromił na własnym torze ZOOLeszcz Polonię Bydgoszcz i jest już jedną nogą w Nice 1. Lidze Żużlowej. - Niczego nie przesądziliśmy. Do awansu jeszcze daleka droga - stwierdził Marcin Nowak.

przeczytaj cały artykuł

Ultimate Speedway Fan

Byłem na tym meczu i nic nie tłumaczy postawy zawodników z Bydgoszczy, nie mniej sędzia wypaczył wynik swoimi stronniczymi decyzjami. Byłoby 52:38 i emocje w drugim finale, a tak zero emocji i pozostanie niesmak. Brawa dla drużyny poznańskiej za wynik, ale poza sportowo to organizacja i infrastruktura kompletna amatorka (m. In. podróż po chwastach wzdłuż torów kolejowych do sektora gości i kuriozalne stoisko z piwem, tj. jeden mały roll-bar na ponad setkę ludzi w kolejce. Jak stanąłem w kolejce po 2 biegu, to nalali mi piwo po 7, wstyd). No nic Polonia, odbudowaliście zaufanie u kibiców i jednym meczem to spie#$&liście. Mam bilety na mecz w Bydgoszczy, ale szkoda mi nerwów.... Nie najadłem się tyle wstydu od pamiętnych derbów z Toruniem, kiedy zlali nas w Bydgoszczy kilka lat temu. (P)ozdrawiam
PS. Nie wiem czy to kwestia dofinansowania wyjazdu, ale było bardzo dużo pijanej patologii (troglodyci jak z Zety) wśród kibiców z Bydgoszczy i słabo to wyglądało :/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.