Wątek dotyczący artykułu

Mistrzostwa świata w koszykówce. Polacy walczyli jak lwy - Hiszpanie zrobili jednak swoje

Niestety niespodzianki sprawić się nie udało. Polacy dzielnie walczyli z Hiszpanami, w czwartej kwarcie przegrywali różnicą tylko czterech punktów, ale ostatecznie faworyt wygrał 90:78 i to on powalczy o medale mistrzostw świata w Chinach.

przeczytaj cały artykuł

eeeee

Czytając niektóre komentarze mam wrażenie, że oglądałam inny mecz. Przecież Hrycaniuk zagrał jak na niego świetny mecz. Sokół dał świetna zmianę i pokazał waleczność, a Kulig w III kw. robił różnice. Tylko... my graliśmy z Hiszpanią, druga drużyną świata. To było za mało na wygraną. Przez 38 min. walczyli. I to należy docenić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktważny

Nie tylko Ty masz takie wrażenie. Ale to chyba zazdrość przez niektórych przemawia. Moim zdaniem: Adam Hrycaniuk zagrał najlepszy mecz i turniej w swojej karierze. Dwoił się i troił w obronie. Kulig zasuwał w obronie ile miał tylko sił plus dorzucił kilka piłek. Slaughter bardzo dobrze rozgrywał, rzucał. Adam Waczynski tak samo. Sokołowski był dziś w końcu sobą. Takiego Michała chciałbym widzieć zawsze. Balcerowski jeszcze jest młody i jak tylko będzie ciężko pracował to będzie z niego świetny grajek, co pokazał właśnie w tym turnieju. Łukasz Koszarek dziś nie zagrał wybitnie, ale w ciągu całego turnieju jest na plus. Szczególnie z Ruskimi. Ponitka zawsze na boisku zrobi swoją robotę nawet, jeśli przeciwnik jest nastawiony na zneutralizowanie go. Żal mi tylko tego, że następców nie widać. Już brakuje drugiej jedynki, bo Łukasz swoje lata ma, a A.J. wybitnym rozgrywającym nie jest. Hrycaniuk też już będzie kończył karierę. Cała nadzieja w Olejniczaku, Zamojskim i Gruszeckim. Mam nadzieję że jeszcze odpalą i pokażą że oni będą w stanie pomóc tej reprezentacji. Ale brawa dla chłopaków. To się nazywa ZESPÓŁ!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
obiektywny

"Żal mi tylko tego, że następców nie widać". Jeżeli uważasz, że tymi "następcami" będą ..."Cała nadzieja w Olejniczaku, Zamojskim i Gruszeckim", zwłaszcza ci dwaj ostatni to gratuluję pomysłu!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.