Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga. Ostatni sprawdzian przed Ligą Mistrzów. Górnik przetestuje PGE VIVE

W 3. kolejce PGNiG Superligi zespół Tałanta Dujszebajewa podejmie NMC Górnik Zabrze. Dla PGE VIVE będzie to próba generalna przed startem zmagań w europejskiej elicie.

przeczytaj cały artykuł

Czarcik

Nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu - kiedy on jeszcze biega :). Ja tam nie spodziewam się jakiś fajerwerków, raczej mocnej obrony i kontr.
Ktoś coś wie na temat transmisji spotkań LM? Przekopałem różne portale z programami tv, stronę Canal+ (beznadziejną zresztą - dno ostatnie jeżeli chodzi o program) i nigdzie nic nie ma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kuba859

Krzysiek powiedzial, ze nie spodziewa sie ze zaloza zolte koszulki i nagle przeciwnik sie polozy, ale z drugiej strony to przez wiekszosc sezonu tak to wyglada, Vive nawet nie musi grac na 100%, przeciwnicy na ich widok po prostu zamieraja ze strachu i zaczynaja popelniac masowo glupie bledy, mam nadzieje obejrzec dzis ciekawe spotkanie, w ktorym Gornik sie nie polozy, a Kielczanie sie chociaz spoca, bo jak na razie to wyglada na to ze dysproporcje miedzy uczestnikami LM a grupa poscigowa powiekszaja sie z roku na rok.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czarcik

To, że pisali to wiem - to wiadomo już od jakiegoś czasu. Tylko zero informacji o meczach w programach tv i na stronie Canal+.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.