Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Jacek Gajewski: Sparta zniszczyła widowisko. Ośmieszyli siebie, a jeszcze bardziej regulamin

Jacek Gajewski ocenia finał PGE Ekstraligi. Nasz ekspert nie zostawia suchej nitki na Betard Sparcie. - Gospodarze zrobili tor przeciwko Unii. Przekroczyli granicę. Ośmieszyli siebie i regulamin - komentuje.

przeczytaj cały artykuł

MAS

A to żużel czy sport dla pi.dusiów? Z roku na rok jest coraz gorzej. Najlepiej zabetonować, przyczołgać się na starcie i dzida. Ten tor pokazał kto ma technikę i jaja. Juniorzy robią 24+3 a tu płacz o tor SZOK. Chyba na moje nieszczęście mam jeszcze w głowie prawdziwy speedway lat 90 bo to co sie robi z tym sportem coraz mniej budzi we mnie emocje i adrenalinę. Najlepiej to zmniejszyć moc w sprzęcie do 50cc i po gumoleum, się ścigać na prostym odcinku będzie bezpieczniej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
miki1957

@MAS: Sami ugotowaliście się z tym torem. Gdyby nie cudowne uzdrowienie Drabika to Sparta nie miała by po co jechać do Leszna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MAS

@miki1957: Ja jestem z Lublina, mi wisi kto wygra finał. Patrzę tylko przez pryzmat widowiska bez emocji związanej z przynależnością klubową.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.