Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Polonia - PSŻ: Drużyna Kanclerza dokonała niemożliwego! 1. liga wraca do Bydgoszczy! (relacja)

Bydgoszcz - Where Amazing Happens. Slogan z NBA idealnie pasuje do tego, co wydarzyło się w finale 2. ligi. Polonia dokonała niemożliwego. Musiała odrobić aż 28 punktów z Poznania, żeby wygrać dwumecz. Zrobiła to z nawiązką, pokonując PSŻ aż 61:29!

przeczytaj cały artykuł

Feldkurat Katz

Gratuluję Polonii Bydgoszcz w pełni zasłużonego awansu!!! Powodzenia Gryfy w Nice! My musimy jeszcze poczekać... Wczoraj w Bydgoszczy nasz doping nie wystarczył. Polegliśmy w najbardziej nieprzewidywalnym dwumeczu w historii polskich PO. Nie kupuję żadnych teorii spiskowych o podkładkach, wałkach i sprzedanym meczu, którymi żyje teraz klubowy fejsbuk (po meczu w Poznaniu też ich nie kupowałem). Nasza drużyna pojechała tak jak potrafiła, a po prostu wygrali lepsi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (21|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

@Feldkurat Katz: W Poznaniu była masakra. Mieliśmy w 2-3 biegach olbrzymiego pecha. Sędzia też swoje dołożył, ale w Bydgoszczy karty się odwróciły. Wczoraj kontrowersji nie było. Wszystko rozegrało się sportowo. To był nasz "dance macabre" dla Skorpionów. Zawsze trzeba wierzyć do końca. Nawet jak się nie uda to wiesz, że dałeś z siebie wszystko. Wasi kolesie byli za pewni siebie. Myśleli, że po takim laniu przeciwnik położy się na torze i poprosi o następną porcję batów. Życie na szczęście jest pełne niespodzianek. Nie będę życzył powodzenia w barażach, bo tam Witek nie odpuści. Po za tym byłby to z mojej strony nietakt. Pozdrawiam Ciebie jako kibica. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Feldkurat Katz

@Big Lebowski: Przed sezonem przewidywałem, że finał ligi to szczyt możliwości PSŻ i widać tak miało być. Przed barażami pozostaję realistą i nadal twierdzę, że Orzeł jest zdecydowanym faworytem. Ale finał pokazał, że w sporcie jest tak jak w tej piosence: wszystko się może zdarzyć. Nadzieja umiera ostatnia. Również pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Feldkurat Katz

@kiler 1: Miśkowiak cały sezon jeździł w kratkę - albo super, albo słabo. Krcmar też zaliczył wcześniej kilka wpadek w tym w rundzie zasadniczej Bydgoszczy.

| Odpowiedz
blokuj
Maciula87

@Feldkurat Katz: Rzeczywiście na waszym fb zrobił się mały chlewik, niektóre teorie szkoda komentować...Jesteś jednym z niewielu, którzy przyjęli porażkę po męsku, bez płaczu...Szacun:) Teraz znakomicie widać czym żużel i Polonia jest dla kibica z Bydgoszczy, a jak to wygląda w Poznaniu, bo mimo tego, że cały czas jesteście w grze, wielu już pogrzebało speedway u was w mieście, po meczu w Poznaniu nasi zawodnicy zostają przywitani pod klatką, głośnymi okrzykami "Polonia Bydgoszcz", w drodze powrotnej oczywiście głowy spuszczone, ale i tak dużo jest rozmów na temat udanego sezonu, bo finał przed sezonem był tylko ekstremalnym marzeniem... W rewanżu stadion wypełniony po brzegi, zapewne tylko garstka wierzyła w awans, większośc osób przyszła podziękować za cały sezon... W Bydgoszczy wracają stare dobre czasy, w Poznaniu dużo osób musi "dorosnąć" do tego sportu (P)ozdro i powodzenia w barażach:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
heniek

@kiler 1: Myślę, ze tak.To nie ten Miśkowiak o którym wszyscy myślą, a stoczony do 2 ligi mistrz Polski juniorów

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Przemasss

@Feldkurat Katz: widzę że jeden normalny kibic ;) przed meczem Jurek zainwestował w sprzęt chłopaka no to i było widać różnicę;) walki wszędzie A najwięcej piszą o tym kibice klubów które wałek powinny mieć w nazwie ;) dzięki za super dwumecz i powodzenia w Barazu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Przemasss

@kibicujmy kulturalnie: od Szymona to na pewno ;) ale czy od Emila to nie wiem;) wiem jedno Jurek rozmawia z Szymonem i jak będą pieniądze to już w przyszłym roku mogą się Amony i cała reszta pseudo znawców zdziwić

| Odpowiedz
blokuj
Mirmił

@Feldkurat Katz: O czym tym w ogóle mówisz... Poczekać na awans? Przecież poznański żużel właśnie po raz kolejny upada...

| Odpowiedz
blokuj
Ultimate Speedway Fan

@Feldkurat Katz: otóż to, jak wracałem tydzień temu z Poznania to mijałem same smutne twarze bydgoszczan, na światłach, na stacjach, także wiem jakie to uczucie które teraz macie. Ale głowa do góry!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Feldkurat Katz

@Marobyd: Taka sytuacja: na koronie stadionu na Sportowej zaczepili mnie kibice Polonii tekstem "to co, dzisiaj 60:30?". Po czym sami zaczęli się śmiać. Powiedzieli, że mamy fajną pakę, gratulują awansu itd. Ja grzecznie im odpowiedziałem, że w sporcie różnie bywa i że na pewno zawodnicy z Bydgoszczy pojadą na 100% bez względu na wynik w Poznaniu, bo inaczej im nie wypada. Generalnie klimat był sympatyczny i bez spiny. Pozdrawiam tych kolegów i resztę normalnych kibiców ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.