Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Menedżer Fogo Unii mówi, że inni już mogą sobie przestać ostrzyć zęby na transfer Hampela

Jarosław Hampel jak nie jechał, tak nie jedzie, a dyskusja o tym, czy po sezonie zmieni klub, trwa w najlepsze. Piotr Baron, menedżer Fogo Unii, zapewnia nas jednak, że Hampel zostanie w Lesznie, a za rok pokaże, na co go stać.

przeczytaj cały artykuł


MarS_80

Jarosław Hampel i jego motto: "Unia dobrze płaci to siedzę cicho, choćbym miał 2 biegi na mecz to super, albo i zero to też będzie dobrze!". Z perspektywy biznesu to złapał Pana Boga za nogi, jemu wsio i ma wy*ebane czy założy wypucowany kevlar i odpali niszczejący z braku użytku motocykl. Z perspektywy ambicji? To już biznes go przelicytował i odpowiedział co się bardziej opłaca. No ale cóż, jedni są ambitni i nie wytrzymają długo by zarabiać i nic nie robić, inni mogą wieczność pierdzieć w stołek byleby dobrze płacili!
I zadam jedno pytanie: czy oby Jarek nie pomylił sport ze stricte biernym biznesem? Bowiem oficjalnie podane jest że na dzień dzisiejszy jest "czynnym sportowcem".
Przykre to...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tropdalej

@MarS_80: drogi kolego, jeżeli w ul wszyscy by równo jeździli to nikt by z 30-stu nie wychodził, o co ci chodzi? Naprawdę martwisz się o Jarka Hampela czy może trochę Cię boli że zwyczajnie na ten moment motor Lublin jest średnio atrakcyjnym miejscem do ścigania i przy całej sympatii do tej drużyny, nie rozumiem Ciebie czemu ktoś miał by woleć drużynę która ledwo utrzymuje się w lidze od drużyny która gdzie nie pojedzie to rzadzi i dzieli, wytłumacz mi to proszę?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.