Wątek dotyczący artykułu

Mateusz Skwierawski: Mandat dla Jerzego Brzęczka (komentarz)

Po bezbarwnych meczach w reprezentacji nasi kadrowicze szaleli w czołowych ligach w Europie jak spuszczeni ze smyczy. A selekcjoner Jerzy Brzęczek mógł się tylko wstydzić. Za siebie.

przeczytaj cały artykuł


Fajka13

Selekcjoner a trener to dwie różne rzeczy !!! Może się podobać taki wybór Bońka lub nie !!! Ale nie wierzę, że Brzęczek zabronił Zielińskiemu rozgrywać piłkę, Klichowi wychodzić do gry w trójkącie, że zabronił rajdów po skrzydle Grosickiemu, wychodzenia na pozycje i pokazywania się do gry Piątkowi, czy też przyjęcia choćby co dziesiątej piłki w obronie a nie wybijania na oślep, czy chociażby w kierunku kolegi z drużyny. Kto im nakazuje bronić się w szesnastce ?????????? Kto zabrania celnie podać do kolegi ??? No i kto zabronił Lewandowskiemu wcelować w bramkę z 6 metrów. Grosicki nie potrafił podać z klepki 6 piłek....kuśwa nać. W klubach potrafią a w Reprezentacji nie ???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Klaudia w

@Fajka13: Lewandowski ma pół okazji na mecz i musiałby strzelić. Ostatnio w ligowym meczu Lewy też zaliczył niezłe pudło, ale za drugim razem weszła. Problem w tym, że Lewy oprócz pół okazji nie dostanie piłki do końca meczu. Tak grają jak ich trener ustawi. Połowa nie stoi na swoich nominalnych pozycjach,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.