Wątek dotyczący posta na blogu

Fantasy Premier League 19/20

RAMB0

Gramy o honor :) przedewszystkim dobra zabawa dla zwycięzcy tej ligi dorzucam koszulkę wybranej drużyny PREMIER LEAGUE ...POWODZENIA

przeczytaj cały artykuł

Kasyx

KDB, brakujące ogniwo w meczu z Norwich.
Ale co ten Otamendi odwala, to się w palę nie mieści. Jedyne zagrożenie dla Edersona, to Argentyńczyk.
Co w nim Pep widzi?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Mój też :) Sterling u mnie do wymiany kosztuje b. dużo i nie gra. Być może wymienię go na Mahreza lub na Aguero (tyle samo kosztuje). Dobrze, że nie robiłem w tej kolejce zakupów. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Od początku szukam miejsca dla Walkera i ciągle kasy brak. Potrzebuję 3 wartościowego obrońcy tzn. umiejącego strzelać gole i niedrogiego. Kupując Aguero miałbym 3 strzelby z przodu, ale słabszą pomoc. Mahreza miałem w Multi i jest o wiele tańszy od Sterllinga i zostałoby trochę kasy na obrońcę. Mam dwie alternatywy do przemyślenia, ale to pod koniec tygodnia. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Przemek M11

Dlatego przy dzikiej karcie zrezygnowałem z drogich Robertsona i Digne.
Obecnie trzon mojej defensywy to Otamendi, Verthongen i Wan-Bissaka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.