Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Jan Krzystyniak. Na pełnym gazie: Leszno ma żużel w DNA. Fogo Unia jak FC Barcelona (felieton)

Fogo Unia Leszno zdobyła trzeci tytuł mistrzowski z rzędu. Patrząc na sytuację innych klubów, zespół z Wielkopolski może sięgać po kolejne mistrzostwa seriami. Można go porównać do FC Barcelony, która zdominowała hiszpańską Primera Division.

przeczytaj cały artykuł

MarS_80

Kolega z biura miał dzisiaj ze mnie zbite i zapytał: "jak tam twoja Sparta na którą stawiałeś? Czy to nie największy łomot z możliwych? Już chyba nasz Motor niedbały się tak upokorzyć! Trochę kicha i wstyd!?". Przyznałem mu rację bo nie sposób się z tym nie zgodzić. Był moment w lidze w którym Sparta bez kontuzjowanego Woffindena wygrywała mecz za meczem. Sądziłem że jak anglik wróci to będzie moc, a tu ciśnienie spadło bo pojawiła się "dziura w bloku silnika" i dodatkowo angielski - tajski herbatnik - Tai zmienił gusta. Nie wiem...od profesora do marnego ucznia, czy od tytułu szlacheckiego "„Sir” do prymitywnego angielskiego chama... odskocznia straszna. Nie chcę już tego oceniać, niech kibice Sparty wyciągną wnioski, wiedzą przecież lepiej. Gratuluję Unii kolejnego mistrzostwa, dodatkowo pucharu który na wieczność pozostaje w ich rękach. Pozdrawiam kibiców Byków, Sparty, Czewy za miejsce na pudle, GKM i całej E-lidze. I Oczywiście swój ukochany klub Motor! Co do najbliższego sezonu na wiele nie liczę, ale będę się cieszył z każdego zwycięstwa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Saddam

@MarS_80: Fajnie, żeście awansowali. Nie pamiętam, aby beniaminek narobił tyle pozytywnego szumu i się utrzymał na torze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.