Dyskusja

Reprezentacja Francji mężczyzn Reprezentacja Włoch mężczyzn

Francja - Włochy
24 września 2019, 21:00

3 : 0
Relacja

Ritter

Zastanawia mnie co się stało z reprezentacją Włoch by z kwalifikacji na ME tak obniżyć formę, z 1/4 wyglądają jak dla mnie najgorzej na 8ms. już Niemcy lepiej wypady.
A czy Francja taka mocna okaże się po kolejnym meczu czy dzisiejsze bomby na zagrywce Boyera to nie przypadek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ritter

@SferaDysona_: To nawet lepiej, oprócz nas i Rosji w zasadzie nie bardzo ma kto nam podskoczyć, Rosja miała mega zły dzień i Słowenia z tego skorzystała. Francja za to wygląda na podobnym poziomie do nas i Rosji więc liczę że spotkamy się w finale i będą dobre emocje i nie tak łatwo jak w Gdańsku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mks89

@Ritter: Nie ma drużyn na podonym poziomie do Polski. Mistrzowie świata sa krok przed ałą resztą nawet bez Kurka. Mam nadzieję że chłopcy Heynena to potwierdzą w niedzielę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.