Wątek dotyczący artykułu

Mistrzostwa Europy siatkarzy. Słowenia - Polska: przerwany złoty sen. Stożice Arena przytłoczyła Biało-Czerwonych

Seria pięknych zwycięstw Polaków zakończyła się nagle i boleśnie. W Stożice Arenie w Lublanie Biało-Czerwoni zagrali przeciętne spotkanie, ugięli się pod presją Słoweńców i przegrali 1:3. Złota nie zdobędą. W Paryżu pozostaje im walka o brąz.

przeczytaj cały artykuł

kristobal

Jestem bardzo rozczarowany naszym zespołem. Takiego piachu w wykonaniu naszych to już dawno nie widziałem. Aż oczy bolały. A kapitan powinien świecić przykładem a nie ciągnąć statek na dno swoją grą. W przyjęciu miał prawie identyczne statystyki co Leon (36% pozytywnego i 23% doskonałego).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mks89

Kryzys zaczął się od skandalicznej decyzji sędziego w 1 secie. Wszyscy na hali widzieli cztery odbicia. Panowie z gwizdkiem celowo dali punkt Słoweńcom żeby psychicznie zgnoić Polaków i to im się niestety udało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.