Wątek dotyczący posta na blogu

Co się stało z forum SF

HDZapora

Krótko. Pamiętam tę noc pięć, może sześć lat temu, kiedy to minimum dwudzistu userów szarpało sie na forum. Bany poleciały masowo. Jednak kłótnia minęła, ludzie wrócili z banów i wszyscy dalej byli kolegami z forum śmiejąc się z tamtej sytuacji. Komu to zawadzało? p.s.Blogi też żyły mając niektóre nawet (…)

przeczytaj cały artykuł

Na zawsze Falubaz

Ło Mateczko.
Stara dobra wiara się pojawiła, nie wypadało, abym pozostał w cieniu.
Witajcie: Artemis (Asiu),Konradzie (Gospodarzu) Penhall, Bartku (Big Lebowski), Łukaszu (Lukim....), Przemku, ( Dobry-Men), Zenku (Bahus), Salex i inni.
Czy pamietacie jeszcze blogi Bartka o jego wyjazdach i meczach miejscowych jego ukochanej Polonii, blogi Konrada i jego wspomnienia o wyjściach na zawody żuzlowe jako dzieciaka. Wojenki z Przemkiem Nightem (pozdrawiam Przemka), wojny z Robertem (Pewni na Beton).
Blogów-typerów Jasiowych nie wspominam, bo to Klasyka przez wielkie "K". Iluż tam userów typowało, owszem obecnie takiego bloga prowadzi Kierowca Pociagu (pozdrawiam), ale frekwencja znacznie mniejsza.
Kłótnie i wojenki wieczorowo/nocne były tutaj na SyFach normą, dzisiaj kłótnia, jutro wspaniały klimat na forum (słynna "Noc Banów")
Gdzie sie podziewaja "Rysiu z Klanu" "Bydziaj", "Byku/ Romek", "Donio"
"Mir spod wody/Mir z Powietrza", "Kaczor", "Guliwer" i wielu, wielu innych.
Żal, po prostu żal. Ale niestety, sami jesteśmy sobie winni.
Odeszliśmy MY, a nie syfy. Odeszlismy na własne zyczenie.
Chciało by sie napisac Polska została podzielona, nawet rodziny, przez pewne ugrupowanie polityczne, tutaj tez sie to odczuło. Ale zaglądaliśmy tutaj dla naszego ŻUŻLA, dla naszych pogadanek, kłutni i pierdzielenia o głupotach. Polityki tutaj nie było i było fajnie.
Owszem, od czasu przejecia Sportowych Faktów przez WP.pl,
odejście ś.p. Gapińskiego, posypało bardzo mocno. Były bunty, likwidacje kont itp. ale jeszcze sie pojawialismy.
Teraz? Gdzie jesteśmy?
W ukryciu, poczytamy i spierd...my, bo ktoś NAS zobaczy, poczyta, zaczepi, zapyta. A po co nam to, skoro nie mamy ochoty na dyskusje wieczorne.
Niestety, Ja zlikwidowałem swoje stare konto, wróciłem z nowym
(ten sam Nick), brakowało mi czegoś. Ale niestety to już nie jest to samo.
Niektórzy mnie znają (nawet osobiście) i jeszcze mam nadzieje pamietają. Teraz udzielam się tylko na blogach/typerach, wczesniej u Jasia, teraz u Kierowcy Pociągu.
Wiecie co.
Łezka zakręciła mi sie w oku.
Ja pierdole.
Pozdrawiam Wszystkich Starych, Porządnych Userów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HDZapora

Fajnie to opisałeś, Zabrakło jedynie wzmianki o Wojtku od miażdżenia "Apator fanie" i ś.p. kolegach, na czele z kolegą z Tarnowa . Niestety nick wyparował mi z pamieci, Natomiast nie zgadzam sie ,ze odeszlisy na własne zyczenie. , bo uważam że najwiekszy wpływ na to miały zmiany techniczne na tym portalu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.