Dyskusja

Reprezentacja Francji mężczyzn Reprezentacja Serbii mężczyzn

Francja - Serbia
27 września 2019, 21:00

2 : 3
Relacja

Komentarz usunięty
Ritter

@Pit7: Sorry że cię oznaczyło, ale inaczej nie mam opcji by wysłać komentarz a jeszcze niedawno w ogóle nie można było sprawdzić nic oprócz wyniku :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ritter

@Ritter: Normalnie kibicowałbym Francji, ale jakoś wyjątkowo dziś dla Serbii, w sumie jak Serbia wygra te mistrzostwa to nieźle :D

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ritter

Kurde szykuje się mały eksperyment ile daje doping kibiców, ciekaw jestem jak wypadnie Słowenia już nie u siebie i najprawdopodobniej Francja z nami czyli 3ci gospodarz -_- o dziwo Francja tu u siebie powinna wygrać te ME to masa niespodzianek, szkoda że my jesteśmy jedną z nich :/

| Odpowiedz
blokuj
5teel

@Ritter: My tam pal licho mamy kwalifikacje olimpijską,mamy medal LN,zagramy na PŚ z szansą na Medal,cały czas mamy szanse na Medal ME a Francja jak przegra z nami o brąz to przegra wszystko co było do wygrania w tym roku:) niezazdroszcze trenerowi bo morale zespołu przed kwali w styczniu mogą ostro spaść w dół:(

| Odpowiedz
blokuj
mks89

@5teel:
Dla mnie najśmieszniejsze jest to, że drużyna która zdobędzie mistrzostwo Europy może nie zagrać na igrzyskach co jest prawdopodobne a wówczas ten tytuł jest g... warty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Ritter

@5teel: Ogólnie bardzo ciekawie zapowiadają się styczniowe zawody o ostatnie miejsce z Europy :) Francja przez wszystkie mecze po za dziś grała rewelacyjnie a dziś w tyłek od Serbii która grała przeciętnie w memoriale i nieco lepiej w kwalifikacjach a mają szansę na złoto ME, jeszcze gdzieś tam stawiałbym na Słowenię i Bułgarię. Ogólnie to nie mogę się doczekać PŚ jak dla mnie to lepsze bo światowa czołówka chociaż prestiż nie ten.

| Odpowiedz
blokuj
Ritter

@Gregory62: Z jakimi Polakami jak my już za burtą o 1ms? ;d W sumie wolę by wygrała Serbia, nie na złość Słowenii, ale jakaś sympatią ich darzę. Może będzie tie-break, chociaż liczę że Słowenia po za domem dostanie w dupę i wyjdzie na moje że oni są najwyżej mocni u siebie i mieli farta :D

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
5teel

@Ritter: Zawsze ten Styczniowy turniej kwalifikacyjny dla Europejskich druzyn był ciekawy bo jedno miejsce wolne a conajmnie 4-5 chetnych nie to co w innych strefach gdzie w ciemno mozna przewidziec kto awansuje:) dlatego musza cos z tym formatem zrobic wkoncu bo z roku na rok jest tylko gorzej a kiedy wywalili PŚ to już wogóle z Europy jadą tylko szczęśliwcy:)

| Odpowiedz
blokuj
Ritter

@5teel: Dla nas po PŚ zostanie ligowa siatka to już dla mocno zainteresowanych a potem to chyba majowa VNL co też raczej zagrają ci co na IO nie pojadą, wydawało mi się że skład na IO się zarysowuje a tu widzę że jeszcze mogą być duże zmiany, liczę że Komenda będzie ogrywany tak że będzie grał całe sety a nie na doczepkę ostatnie 5pkt. bo tak to nic nie da.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.