Wątek dotyczący artykułu

Żużel. PGE Ekstraliga. Oceniamy drużyny po sezonie. Speed Car Motor Lublin. Beniaminek utarł nosa wielu ekspertom

Oceniamy drużyny po sezonie PGE Ekstraligi. Czas na beniaminka ligi - Speed Car Motor Lublin. Przez wielu skazywany na pożarcie, a baraże to maksimum. Tym czasem szóste miejsce to spełnienie marzeń lubelskich działaczy i kibiców.

przeczytaj cały artykuł


MarS_80

@sinalco78: Może i przeciwnik lekceważył po pierwszym, drugim góra trzecim meczu, ale nie cały sezon - to po pierwsze. Po drugie: apetyt kibiców może rośnie ale nikt nie naciska i nie wymaga Bóg wie czego, w porównaniu np. do kibiców Zielonki. Motor to nie kibice sukcesu, już nie raz to udowodnili. Po trzecie: napisałeś że wszystkie ekipy się wzmacniają, a Jakub Kępa będzie się gapił jak ciele w malowane wrota?
Reasumując: To raczej inne ekipy stoją w miejscu i nie robią żadnego progresu, o projekcie długoterminowym nie wspomnę. Mydlenie oczu zakupem jednego zawodnika by zadowolić cześć środowisk kibicowskich, można nazwać tanim zabiegiem które łyka nie jeden niemota nazywający się kibicem.

Motor Lublin? Wystarczy spojrzeć co ten klub zrobił w ciągu trzech lat, a wnioski przeciętnego kibica który zdejmie klapki z oczów i jakimś dziwnym trafem zauważy... to będzie prawdziwy cud! ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.