Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Paweł Przedpełski zostaje w forBET Włókniarzu. Kibiców z Torunia prosi o wyrozumiałość

Paweł Przedpełski spędzi sezon 2020 w forBET Włókniarzu Częstochowa. Młody żużlowiec tym samym odrzucił ofertę z Get Well Toruń i nie wróci do rodzinnego miasta w przyszłym roku. - Mam nadzieję, że wszyscy zrozumieją moją decyzję - powiedział.

przeczytaj cały artykuł

Donis17

@Dominik Grześkowiak: Taa i kredyt we frankach :D , zamiast Drabika będzie Holta który u nas zawsze dobrze jedzie , jeżeli pojedzie na 7/8 punktów i bez kontuzji to Play off myślę że będą

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nowy w mieście

@Dominik Grześkowiak: takiego składu do do 2030 roku nie doczekacie. Łajzy jesteście i nikt do Was iść nie chce. Jeszcze jak odejdzie ochlejus...to może może:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PudelekOSTAF

@Dominik Grześkowiak: :D Drabik musi sie opowiedzieć. Musi chłopak sobie przypomnieć - czy za młodu - nie marzył by pełne trybuny skandowały jego Nazwisko, Czy nie pragnie kontynuowania tego co zaczął ojciec , który wyszkolił młodego i w naturalny sposób Drabikowie znów cieszyliby się ogromną sympatią w ich/naszej małej/lokalnej ojczyźnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.