Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Zamiast barażu będzie kabaret? Ostrovia w ramach protestu chce wysłać do Gorzowa pięciu juniorów!

Działacze Arged Malesa TŻ Ostrovii apelowali do PGE Ekstraligi, by zaplanowany na 6 października mecz barażowy odbył się w Ostrowie. Nic z tego nie wyszło. Teraz są oburzeni i postanowili zaprotestować.

przeczytaj cały artykuł

STAL GORZ

Masło Budyń jak marzenie:: I gdyby wczoraj miał się odbyć mecz w Ostrowie to by się odbył hahaahah nawet mi nie pisz że była dobra pogoda

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
23-43turbotwins

@STAL GORZ: To ja Ci odpowiem jako mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego w sobotę i niedziele była bardzo dobra pogoda do rozegrania meczu krótkie 20 minutowe opady były w sobotę po godzinie 17, a od rana w niedziele świeciło słońce, zachmurzyło się koło 14 a deszcz spadł dopiero koło godziny 22 wczoraj w niedziele, może chcesz zdjęcia na potwierdzenie jeszcze :) ? zresztą nie jedna osoba z Ostrowa tutaj na forum może to potwierdzić :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
STAL GORZ

@23-43turbotwins: To nie wiem kto mówi prawdę bo pod innym artykułem Ostrowianin przynajmniej taki miał nik pisał że gdyby mecz miał być w Ostrowie też by się nie odbył to ktoś się mija z prawdą

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.