Wątek dotyczący artykułu

Polski Cukier Toruń zagra w Lidze Mistrzów. Wzmocnienie składu jest niezbędne

Polski Cukier awansował do Ligi Mistrzów, ale mecze z Karhu Basket pokazały, że torunianie mają za wąską kadrę na grę na dwóch frontach. Czas wzmocnić zespół i to jak najszybciej. Wiemy, że w klubie już nad tym intensywnie pracują.

przeczytaj cały artykuł


Karol79

Michalak może przyjść, ale jako dodatkowy gracz który wzmocni po prostu skład do rotacji, potrzebny jest bardzo dobry grajek....
Marzy mi się Almeida....i gdyby udało się go pozyskać myślę że wtedy rywalizacja z Anwilem była by dużo bardziej wyrównana.
W tej chwili wygląda to źle...ale dlatego że wychodzi brak zgrania, kontuzję, jak by nie patrzeć Toruń dał 3 kadrowiczów którzy dołączyli późno, też na pewno są zmęczeni i fizycznie i psychicznie.
2 graczy mus przy Lidze mistrzów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tanaka

@Karol79: Z całym szacunkiem kolego ale jeśli to prawda, że Toruń nie chce zapłacić dodatkowych 100 tys. za zagranicznego, to tym bardziej nie będzie klubu stać na Almeidę. Dobrze wiemy jakie wygórowane wymagania finansowe i dodatki sobie wymyślił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.