Wątek dotyczący artykułu

PGE VIVE stawia na wychowanka. Cezary Surgiel zadebiutuje w Superlidze

17-letni Cezary Surgiel włączony do składu PGE VIVE Kielce na mecz PGNiG Superligi z Grupą Azoty Tarnów. Szykuje się pierwszy od dawna debiut wychowanka w pierwszym zespole.

przeczytaj cały artykuł

Czarcik

Bez przesady z tymi warunkami fizycznymi - 182 cm wzrostu w wieku 17-u lat to nie jest źle. Alex ma 188 i jest jednym z najlepszych na swojej pozycji. Stas Skube ma 179, Miha Zarabec 177cm wzrostu - a są też jednymi z najlepszych na środku rozegrania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hbll

@Czarcik: Ale dynamika Sukbe czy Zarabeca jest na poziomie nieosiągalnym dla 99% śmiertelników. Myślę, że ludzie w Kielcach dobrze wiedzą, jaką dynamikę, siłę i technikę ma ten chłopak i pewnie na tej podstawie założono, że może być lewoskrzydłowym w Vive, albo środkowym gdzieś znacznie niżej.
Zresztą to samo dotyczy przecież Jachlewskiego - mało kto pamięta, że przed grą w Vive to nie był skrzydłowy. Ale jako środkowy raczej nie grałby w kadrze Polski, w Vive i nie wygrałby ligi mistrzów, za to jako skrzydłowy osiągnął bardzo dużo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kck

@Czarcik: Jeszcze nie dawno się zastanawiałem, dlaczego go nie biorą do składu wobec kontuzji Siwego. Chłopak jest szybki, skoczny dynamiczny, MVP MP Juniorów Młodszych(grał na lewym skrzydle). Może grać jako lewoskrzydłowy, środkowy a w juniorach wchodził nawet na lewe rozegranie. Oprócz niego to nie ma za bardzo kogo wziąć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Kemotm

@Czarcik: ciekawa myśl szkoleniowa, mały- na skrzydło, duży - na kolo... Miha Zarabec byłby u nas skrzydłowym...

| Odpowiedz
blokuj
Czarcik

@hbll: Ok. Wszystko się zgadza - tylko, że ja poddałem w wątpliwość tylko i wyłącznie warunki fizyczne, które mają przesądzać o grze na danej pozycji. O całej reszcie nie wspominałem, bo po prostu za mało widziałem meczy Vive II aby się wypowiadać. A same warunki fizyczne chłopak ma dobre do grania zarówno na środku rozegrania jak i na skrzydle.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.