Dyskusja

użytkownik usunięty

przejdź na stronę użytkownika

Łukaszewski

haha ja tak nie napisałem że nie lubie Stali Lubię dziadki z PGE taka decyzję podieli nic nie poradzimy na Propozycje Strzelczyka

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KACPER.U.L

Się wie amigo.Zgrywam się:)Tych dziadków z Centrali to wysłałbym na Madagan za jechanie baraży koniec września.Durnota według mnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (13|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
KACPER.U.L

Może Docenta B?:)Wtedy w mig zniknie przewidywalny hejt z personalnymi wycieczkami,a nastanie tylko jedna właściwa ścieżka dialogu z pouczaniem kto jest kim,i jak należy się wyrażać:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (17|0)
blokuj
Łukaszewski

no tak Durnota na koniec Września niech zrobia pod koniec Pazdziernika jak teraz Będzie padać w Gorzowie 6 Pazdziernika to co zrobia to jest ciekawe buhahhah dziadki

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
KACPER.U.L

Dokładnie.To są dziadki ale te do orzechów.Stiopa ma parę ostatnio w łapach od zbierania grzybów to ściśnie jednego z drugim:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (26|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.