Wątek dotyczący artykułu

Liga Mistrzów. Tottenham - Bayern. Sztuczka Roberta Lewandowskiego robi furorę. UEFA doceniła Polaka (wideo)

Robert Lewandowski od początku sezonu imponuje formą. Polak w starciu przeciwko Tottenhamowi Hotspur (7:2) nie tylko zdobył dwa gole, ale też popisał się efektowną sztuczką. Napastnika Bayernu Monachium doceniła UEFA.

przeczytaj cały artykuł

Zorkin 1

@Claudia_: a gdzie byłaś jak grali z Paderborn ? Też nie miałaś czasu ? Hehe no tak wylonilas się wkoncu bo masz ku temu powody . Pisałem ciesz się póki możesz bo karma wróci jestem o tym przekonany zobaczymy czy wtedy też nie będziesz mieć czasu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adam Lwow

@Claudia_: ten kmiotek sie onanizuje takimi wpisami.Niech sie cieszy,ze zyja w czasach LEWANDOWSKIEGO, bo nastepny taki grajek wyrosnie nam za 50 lat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zorkin 1

@Adam Lwow: tobie się chyba coś kompletnie porypalo w tej głowie . Ja nim rzygam czasami a onanizować to masz właśnie koleżankę niżej o takich rzeczy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.