Wątek dotyczący artykułu

F1: Williams odegrał się na Robercie Kubicy i Orlenie. Zespół sam pogubił się w tłumaczeniach

Orlen nie chce szukać podtekstów i w wycofaniu Roberta Kubicy z Grand Prix Rosji nie widzi rewanżu za to, że polski kierowca zdecydował się przedwcześnie ogłosić rozstanie z zespołem z Grove. Analiza faktów wskazuje na co innego.

przeczytaj cały artykuł

Kazimierz Huczek

Czyli ok 30 mln zł Orlenu czyli naszych pieniędzy wyrzucone w błoto . Zapłacili kierowcy polscy . Gratulujemy PIS owskim nominatom interesu . Kto ma troche oleju w głowie mógł przewidzieć że Robert mimo tego że jak najlepiej mu życzyłem nadawał się jedynie na para igrzyska .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mar58

@Kazimierz Huczek: "ok 30 mln zł Orlenu czyli naszych pieniędzy wyrzucone w błoto . " człowieku podszkol się z zasad prowadzenia działalności gospodarczej. Pieniądze Orlenu to nie są "nasze pieniądze" lecz Orlenu. ^To co Orlen wydaje na promocję i reklamę i tak nigdy by nie wpłynęło do budżetu. Orlen to nie jest firma Skarbu Państwa lecz spółką " z udziałem Skarbu Państwa" . Dlaczego w spółkach - firmach z udziałem Skarbu Państwa większość widzi swoje pieniądze w tych firmach? To są prywatne fundusze a nie Państwa.Walczcie o to gdzie się podziewają pieniądze z waszych podatków (jeżeli je płacicie ) nie tylko 500 + ale szpitale , oświata itd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
torowy

@Kazimierz Huczek: odpisuję ci, bo po twoim wpisie jestem bardzo zaniepokojony stanem zdrowia Russella, na co poważnego Anglik jest chory albo jaki ma poważny uraz?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Krzysztof 66

@Kazimierz chyba słabo czytasz bo jest napisane;400mln zł już zarobił Orlen na Kubicy iF1 a wydał 30mln [jak piszesz]to Orlando jest do przodu jakiś 360-370 mln złotych I drugie to nie pięniãdze podatnikòw tylko Orlenu a twoje pięniãdze sã rozdawane na wszystkie “+”i do Torunia kapito i może zmiń na innã

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Ewa Hausner

@Kazimierz Huczek: Wbij sobie to glowy, ze to nie Twoje pieniadze !!! Umowa jest miedzy Orlen i Williams, a nie Orlenem i Kubica :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.