Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Baraż o PGE Ekstraligę. Stal - Ostrovia: gorzowianie bliscy utrzymania, ostrowianie potrzebują cudu (relacja)

truly.work Stal Gorzów zrobiła ogromny krok w kierunku utrzymania w PGE Ekstralidze. W pierwszym meczu barażowym gorzowianie pokonali Arged Malesa TŻ Ostrovię 60:30. W rewanżu ostrowianie będą potrzebować cudu, aby odwrócić losy rywalizacji.

przeczytaj cały artykuł

katia srebrny kask

Wynik barazu pokazuje szalona przepaść między 1 a ekstraliga. Sprzętowa i nie tylko. Brawo dla Ostrowa za ambicje, przynajmniej Walaska i Klindta. Może w Ostrowie będzie więcej walki. Pająk tylko 1 bieg fajny. Bardziej pasuje do Orla Łódź niż Gorzowa;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Klinga

Speed nie bądź okrutny. Swoją drogą znałam kiedyś Cebulę co była mega łatwa do rozbierania. Wszystko zależy od cebuli:).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Klinga

Pająk jest tym, który potrafi lub nie potrafi cebulę rozebrać/obrać :)- jak mówiłam zależy od cybuli. Czy ma warstwy- myślę że ma warstwy tak jak wszyscy Skandynawowie, czyli nigdy nie pokazują prawdziwych emocji (albo nadmiernie się śmieją albo zachowują kamienną twarz).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.