Wątek dotyczący posta na blogu

Sezonowy Typerek WTA - Edycja 19/20

Tom.

JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ W 1 ETAPIE TYPERKA WTA EDYCJI 19-20 I ZAPRASZAM NA ETAP DRUGI: WTA-FINALS czy jak kto woli WTA-CHAMPIONSHIPS 28.10.2019 – 03.11.2019 w SHENZHEN >>> typujemy jak zwykle wszystkie mecze :)  A oto Dary Anonimowego Darczyńcy dla Zwycięzców Etapu Typerka US Open (…)

przeczytaj cały artykuł

Tom.

UWAGA
Zbliża się drugi etap edycji 19-20, WTA Championships w Shenzhen
28.10-3.11 z pierwszym szablonem koło piątku/soboty 26.10.
Dotychczas jasny jest udział 6ciu zawodniczek:
A.Barty
Ka. Pliskova
N. Osaka
B. Andeescu
S. Halep
P. Kvitova

>>> dwie ostatnie zawodniczki wyłonione zostaną wkrótce. Największe szanse ma E. Svitolina
ZAPRASZAM WSZYSTKICH!!! :) Typujemy wszystkie mecze. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tina.

Na piechtę to tylko po górach, a do domu będę się przebijała autem przez korki ;)
PS...Nawiasem pisząc tamten komentarz to był taki żarcik, jak i to, że wezmę udział w typerku na 91,555 ‱ ツ

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanka

Pierwszy raz będę musiała odpuścić... Obawiam się, że nie ogarnę wszystkich meczów. Jeszcze się nie wycofuję na 100%, ale tak na 83. A takie mam dobre 5 miejsce!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Tom.

oczywiście, sam nawet w górach stwierdzam, że są miejsca, gdzie go nie ma, coraz ich mniej, ale są! ;) Powodzenia! :)

| Odpowiedz
blokuj
Tina.

Mnie się podobał, ja tylko zasugerowałam, że Emmie mogło się nie spodobać :P
W każdym razie Ty jako kobieta wyglądasz , całkiem, całkiem ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tina.

Ło jesu.... ja nie napisałam, że jej się nie podobają, tylko sugerowałam, że być może jej się nie podobają.
Jak następnym razem przyjdzie do mnie, żeby podkreślić swoją urodę, to jej zapytam dlaczego Cię nie obserwuje :)

| Odpowiedz
blokuj
Tina.

Niestety nie jestem jej spowiedniczką dlatego nie odpowiem Ci na to pytanie. Wiem natomiast, że lubi ładnie i gustownie się ubierać i bardzo dba o swoją urodę :)
Aha ! Lubi konwalie, tego jestem pewna :)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Zapraszam Panią Gimnastyczkę na typerka WTA, za niecałe dwa tygodnie rusza drugi etap ;) Wygranej niestety nie mogę zagwarantować ;)))

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Tu nie konkurs Miss Forum, przyjacielu, tu ciężka walka w pocie czoła i bicepsów o zwycięstwo typerkowe! Typerkowy IronWoman i IronMan! ;))) Tylko twardziele zostają, mięczaki się już wykruszyły ;))))

| Odpowiedz
blokuj
drwall

Jaką Gimnastyczkę? Em-mA jest skoczkinią wzwyż, zdjęcie w avku przedstawia zawodniczkę w fazie pokonywania poprzeczki stylem flop.

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Chyba już niedowidzę, albo to jakaś niewidzialna poprzeczka ;) Btw. chciałbym widzieć na żywo taki skok w dżinsach, nie wiem czy potem krawiec nie byłby potrzebny ;)))

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.