Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga: grad bramek i wygrana Azotów Puławy. Waleczny Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Azoty Puławy wygrały z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski 39:35 w meczu 7. kolejki PGNiG Superligi. Duża liczba ładnych dla oka akcji mogła zadowolić kibiców.

przeczytaj cały artykuł

kip

Znowu to samo. Druga połowa przegrana. To wk.....a kibiców. Dogrywanie meczu. Zamiast walczyć do końca.To kiedyś znowu się zemści. A nagroda dla najlepszego zawodnika z Puław dla Kowalczyka to kpina jakaś.Facet powinien trenować i grać max z drugim zespołem. Ogólnie brak zawodnika na środek rozegrania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jakub12200

@kip: Absolutnie sie z toba zgadzam. Ani Kowalczyk ani Moryn nie dawaja ten sam poziom co poprzednicy. Powinni już kogoś poszukać na styczeń

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.