Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Marcin Nowak może przebierać w ofertach. Zawsze dostaje kilka propozycji z Nice 1.LŻ

Marcin Nowak zakończył już starty w sezonie 2019. Żużlowiec ma za sobą udane indywidualne występy, ale drużynowo było znacznie gorzej. Power Duck Iveston PSŻ Poznań przegrał walkę o awans i musi się liczyć z tym, że liderzy mogą odejść do Nice 1.LŻ.

przeczytaj cały artykuł

P0ZNANIAK

To oczywiste, że Cinek może przebierać w ofertach i nie zdziwię się, jeśli powróci do I ligi. Ciekaw jestem czy odejdzie od nas sam czy z Edkiem. Cinku, bardzo dziękuję za tegoroczny sezon, za wszystko co dla nas zrobiłeś i piękną jazdę, którą nas cieszyłeś. Byłeś mocnym punktem naszej ekipy. Życzę powodzenia u swojego nowego pracodawcy w przyszłym sezonie !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
brak_zawodnika

@P0ZNANIAK: Krcmar do 1 ligi? Pasował by na ławkę gdzieś w Gdańsku, bo w tym roku raczej nie zachwycił, zwłaszcza na wyjazdach i w najważniejszych meczach sezonu.
Nowak z kolei powinien poważnie pomyśleć nad powrotem do 1 ligi, bo pokazał że na drugą jest za mocny i oby się tam nie zasiedział, bo później trudno wskoczyć na wyższy poziom (tak jak Miśkowiak kiedyś zmarnował szansę na powrót do eligi, chociaż chętni byli).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
P0ZNANIAK

@brak_zawodnika: Ja nie pisałem, że Edek powinien iść do I ligi tylko miałem na myśli to, że są dobrymi kumplami i trudno byłoby im się rozstać ;).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.