Wątek dotyczący artykułu

Eliminacje Euro 2020. Łotwa - Polska. Jan Tomaszewski: Brzęczek to szaleniec. Nie wiem, co mu odbiło

- Nie wiem, co odbiło Brzęczkowi w 60. minucie - grzmi w rozmowie z WP SportoweFakty Jan Tomaszewski, który skomentował mecz Łotwa - Polska (0:3) w eliminacjach do Euro 2020.

przeczytaj cały artykuł

Jim Di Griz

Cześć druga. Naukowcy obliczyli, ze bączek ma za małą powierzchnię skrzydełek, żeby latać. Ale bączek o tym nie wie. I lata! Kibice widzą, że Brzeczek nie ma umiejętności do trenowania kadry, ale on o tym nie wie! I trenuje! Aha, i jeszcze coś. Ostatnio prezes Boniek wypowiadał sie w telewizorze o kadrze, trenerze i generalnie tez o lidze. I powiedział ze on nie będzie mówił nic o drużynach bo zarzucą mu, ze jedne faworyzuje inne nie. Generalnie nasza liga to istny cyrk o żenująco niskim poziomie, ale nie o to chodzi. Chodzi o to, ze przywilejem prezesa jest to, ze może każdego w firmie opieprzyć. I tego wymagam od prezesa Bońka. A kolejka jest długa!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ma Long

@Jim Di Griz: wypowiadał się w telewizji czy telewizorze ;) bo u mnie w telewizji a u Ciebie w telewizorze to chyba jego makieta

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.