Wątek dotyczący artykułu

Żużel. 35 lat temu Unii Leszno odebrano mistrzostwo Polski. Zarzuty o korupcję z milicją w tle

Mija 35 lat od momentu, kiedy GKSŻ odebrała Unii Leszno tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Chodzi o rok 1984 i podejrzenia o sprzedanie meczu. Do dzisiaj nikt nikomu nic nie udowodnił. Pozostają tylko pytania.

przeczytaj cały artykuł

Leszczyński fan

@Tyghlon:czy ja wiem ? Zauważ kolego że Unia w Gorzowie jeździć nie umie to raz , a dwa to Karczmarz i jego najlepszy mecz , jedyny taki , także ? Ja wiem że Motorowi to nie było na rękę to , bo walczyli o utrzymanie ale pomyśl czy że sportowego punktu widzenia Unii byłoby na rękę spuścić Motor ? Nie sądzę ,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tyghlon

korupcja była kiedyś pewnie jest i teraz a obawiam się że zawsze jakaś w sporcie zostanie , czy na rękę no raczej nie ale ja byłem pewien że w bezpośredniej rywalizacji ich przeskoczymy co dla ich było nie do pomyślenia

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Leszczyński fan

@Tyghlon: może i racja , ale domysły zawsze będą i tego nie przeskoczymy , tylko że jak się komuś zabiera tytuł to powinny być dowody nie uważasz ?

| Odpowiedz
blokuj
Tyghlon

daj spokój nie wierzę w te prognozy miało być wzmocnienie i mocny Polski senior jak narazie o mocnym Polaku nawet plotek nie ma

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.