Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Transfer do Speed Car Motoru odbije się Kasprzakowi czkawką? Stal bez trudu obroni jego odejście

Krzysztof Kasprzak startuje w Stali Gorzów od sezonu 2012. Teraz mocno kusi go Speed Car Motor Lublin. W Ostrowie zawodnik może pojechać ostatni raz w barwach gorzowskiego klubu. Rozwód wcale nie musi wyjść mu jednak na dobre.

przeczytaj cały artykuł

lukaszmi2

Dla tych co nie łapią wątku z Vaculikiem: Gumowski mówi o obronieniu się marketingowym przed kibicem, a nie sportowym. Że umiejętnie wybroniono się ze straty Vacula i że kibic to na tamten moment przebolał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krynston

@lukaszmi2: yyy, a co miał niby kibic zrobić? Strzelić focha i zmusić klub do zatrzymania Vaculika? Zapytajcie kibiców Stali co myślą o odejściu Vacula a zatrudnieniu Kildemanda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Anastazy

@lukaszmi2: Vacul to nie pierwszy przypadek zdaje się ch.. się wybronili pokaż mi kibica zadowolonego z baraży .dobra mina do złej gry.

| Odpowiedz
blokuj
lukaszmi2

@krynston: Ja nie mówię, że podzielam zdanie Gumowskiego, sam jestem kibicem Stali ;) tylko chciałem podkreślić o czym on mówi, a o czym nie. Jeśli miałbyś mnie pytać, to już pisałem na tym forum, że pewnie to o ile więcej żądał Vaculik, to kilkukrotnie straciliśmy na niższej frekwencji i barażach. Nie mówiąc o wyniku sportowym.

| Odpowiedz
blokuj
lukaszmi2

@Anastazy: W pełni się z Toba zgadzam. Choć Gumowskiemu chodziło o sam moment transferu, przynajmniej ja to tak rozumiem. I sam moment odejścia mi się wydaje, że faktycznie przeszedł mniejszym negatywnym echem niż powinien, i na to jakie miał później konsekwencje sportowe.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.