Wątek dotyczący artykułu

F1: GP Japonii. Williams odpowiedział na zarzuty Roberta Kubicy. "Podjęliśmy właściwą decyzję"

- Podjęliśmy właściwą decyzję - twierdzi Williams w odpowiedzi na zarzuty Roberta Kubicy. Polak po zakończeniu wyścigu F1 o GP Japonii narzekał, że zespół pozbawił go nowego przedniego skrzydła, choć poprawiało ono właściwości jezdne samochodu.

przeczytaj cały artykuł

indominus

Największą patologią jest, że ten szofer gada trzy po trzy, żadnych konkretów. Rzuca tylko oskarżenia, jakieś półsłówka półgębkiem, brudzi we własne gniazdo w zasadzie od początku sezonu a im bliżej tym bardziej się w tym pławi. Jestem człowiekiem, który lubi konkrety. Jak nie możesz mówić to nie mów nic. A takie pieprzenie jak robi Kubica to mnie tylko wk...wia. Ja wiem, że tego ten malkontent nie przeczyta, ale bardzo bym chciał, żeby w końcu chwycił się za jaja i zobaczył czy je w ogóle ma. Moim zdaniem to nie zasługuje na pracę w gronie kierowców F1. Budzi mój najwyższy niesmak i psuje radość z oglądania wyścigów. Na szczęście jeździ tak fatalnie, że realizator właściwie go nie pokazuje, bo nie ma czego. Im bliżej końca sezonu, tym gorzej. Dno, panie Kubica. Mam zero szacunku do tego faceta. Jeszcze raz: nie możesz mówić to nie mów nic. I jeszcze te stronnicze artykuły na portalu sportowym, gdzie dziennikarz powinien informować o wydarzeniach, a nie je interpretować czy przekazywać w sposób sugerujący odbiór. Wspierać to ja mogę przegranego, ale nie przegrywa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
waldzior

@indominus: Właśnie pokazuje że ma jaja i gada otwarcie że robią mu pod górkę. Może ma włazić w du.ę jak Dżordżio ? Interesuję się F1 od czasów Fittipaldiego itp ale jeszcze nie było takiego numeru jak zrobili Robertowi w Rosji. Bardzo dobrze że zwija się z tego śmiesznego teamu. W sezonie 2020 te ruchome szykany będą jeszcze bardziej w tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
indominus

@waldzior: Nic otwarcie nie powiedział. To jest pieprzenie, że mu źle, jakieś spekulacje, sugestie, mruganie oczkiem, ale żadnych nazwisk, faktów, konkretnych sytuacji i wskazania palcem. To ma być mężczyzna? Wojownik szos? Popierdółka, nie wojownik. Pewnie się boi podpisanych klauzul poufności i ewentualnych odszkodowań. Ale pieniądze bierze w dalszym ciągu. Powtórzę: nie możesz mówić - z takich czy innych względów - to nie mów nic. Jego podejście jest fatalne, żaden inny kierowca się tak nie zachowuje, a wielu miało powody do narzekań, bo nie walczą o pietruszkę, tylko o miejsca, o punkty, o swoją karierę w przyszłości. Jak już skończy jeździć w F1 to chyba tydzień będę chlał czysty spirytus, chociaż średnio wypijam jedno piwo tygodniowo. Mam nadzieję, że nie przerzuci się na żużel :D.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Ewa Hausner

@indominus: On ma akurat gdzies Twoje zero szacunku. On takich jak Ty koziolkow nawet nie zna, nie wie o Waszym istnieniu ! Ow szofer, jak okreslasz Kubice jest w 20-tce najlepszych kierowcow swiata :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Ewa Hausner

@indominus: On ma akurat gdzies Twoje zero szacunku. On takich jak Ty koziolkow nawet nie zna, nie wie o Waszym istnieniu ! Ow szofer, jak okreslasz Kubice jest w 20-tce najlepszych kierowcow swiata :)

| Odpowiedz
blokuj
Lukas Bestard

@indominus: gdyby nie gadal 3 po 3 to bys niczego nie zakumal intelektualisto spod zabki... takie gadanie polaczkow jak ty jedynie zaniza ogolny poziom intelektualny polakow... pozdro grzybie

| Odpowiedz
blokuj
Michał Ołyniuk

@indominus: Widzę że ktoś tu jest nieźle sfrustrowany jazdą Pana Kubicy. Denerwuje cię? To nie oglądaj, a nie wylewasz swoje żale. Kubica już nic nie musi, ale przepraszam, dla ciebie musi być najlepszy, jak to tak, Polak kierowca ostatni ciągle, niedorzeczne jak on może!
Odpowiedz proszę, z jakich to powodów nie masz szacunku do Roberta? Cóż takiego uczynił?

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
indominus

@Michał Ołyniuk: Masz tu moje dwie spore wypowiedzi co mi nie pasuje. Nie załapałeś sedna. Nie to, że dojeżdża ostatni, bo wielu jedzie słabo (takie auta). Jak poszukasz sobie w moich wypowiedziach na profilu to wyłapiesz. Po co mam się powtarzać. Ale dużo się też wyzłośliwiam, więc musisz przebrnąć. Wyzłośliwiam się, bo jak widzę te spędzone z pola klakierstwo pokroju Hausner, Bestarda, Tajfuna czy GP co nie mają za grosz rozeznania w temacie to żal sobie odpuścić okazję. Margines :).

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.