Wątek dotyczący posta na blogu

Sezonowy Typerek WTA - Edycja 19/20

Tom.

> UWAGA!!! OBECNY ETAP TYPERKA: ETAP NR 3: AUSTRALIAN OPEN 17.01.2020 - 1.02.2020 > TYPUJEMY NA BLOGU KOLEGI SZAKALUCHA!!! https://sportowefakty....#Skomentuj > >Drodzy Typerkowicze! :) Jeszcze raz dziękuję WSZYSTKIM za udział w 2 etapie tej edycji, Zwycięzcom gratuluję i zapraszam na następny etap (…)

przeczytaj cały artykuł

Tom.

Absolutnie nie, patrząc poniżej kolegom na pewno chodziło o wczorajsze pokonanie Macedonii Północnej, dlatego nie interweniowałem ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Tom.

Tu tak nikt nie pisze (a gdyby pisali, to bym sam skasował), a więc to nie dotyczy typerka. Może zwróć się bezpośrednio do tego, kogo masz na myśli, bo forma "my" i adresat postu są mylące i miejsce wyrażenia tej krytyki też ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-f-iolka

Przepraszam, masz racje...kasuję post, ale problem pozostaje. Kokpit to takie miejsce, gdzie wszyscy(prawie) jesteśmy widoczni jak w lupie....szkoda,że mało mamy ochoty na "forumownie".....to się "nie wrati".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Tom.

Nie ma sprawy, trzeba było to zostawić, ale skoro skasowałaś, to też ok. Rozumiem oczywiście problem, ale nie poczuwam się do tego, by reagować na wszystko, co się dzieje w kokpicie, chyba że ktoś pisze do mnie, na moich blogach, lub na mojej tablicy. Miłego wieczoru! :)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

5 czerwonych i 3 zielone zarobiłeś, gratki, aż 8 osób Cię czyta ;)))) Czyli jednak tu ktoś zagląda! :D
Zaglądajcie jak najczęściej, może jednak lepiej z zielonymi łapkami, jeśli już ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Tina.

Czasami odnoszę wrażenie, że forum tenisowe odchodzi w niebyt ;) Gdyby nie Twój typer....Ehhh szkoda gadać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Tom.

Hahhah jak to się mówi: "forum to my", jak nas nie ma to nie ma forum ;) Czy tam typerka ;)
---> Już wolę tych co narzekają na to forum, bo przynajmniej jeszcze są, najgorzej, że wielu ludziom w ogóle się odechciało tu wchodzić i nawet już nie narzekają, bo już ich tu po prostu nie ma, długo by wymieniać nicki ;)...
---> No cóż, każdy ma prawo robić ze swoim wolnym lub mniej wolnym czasem, co mu się podoba ;)
---> Ja po prostu ciągnę ten typerek, bo mi to sprawia przyjemność, ale oczywiście rozumiem innych, jeśli im to już przyjemności nie sprawia i wolą poświęcić te parę czy paręnaście minut czasu dziennie (bo tyle zabiera oddanie typków - i to tylko w czasie trwania jednego z paru etapów rocznie) na coś innego ...
--->
P.S. A tymczasem Belinda wyszła z opresji i jednak wygrała, a więc pozostaje nadal w grze o Shenzhen! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Tina.

Ohoho ale się nagadałeś, aż pewnie ręce Cię rozbolały :)
Ja nie do końca czuję się elementem tego forum, bo w zasadzie biorę tylko udział w zabawie i przejęłam rolę skauta i wyszukuję nowych talentów ;)
....Szkoda że coraz mniej ludzi zagląda na forum, bo bardzo lubiłam poczytać ich merytoryczne komentarze, no ale przecież nie można przez 7 lat klepać o tym samym ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

"O tym samym"? No nie bardzo, bo chociażby 7 lat temu "gorącym" tematem była Aga, a teraz Iga, itd itd, jeśli ktoś ma coś do powiedzenia, to nadal pisze, a jak nie no to trudno ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tina.

Taaaak mój kochany wesołku, ale spróbuj porównać czym różnią się "gorące tematy" wtedy, a dzisiaj ? :) Argumenty od lat te same :D
Ja nie zamierzam się mądrzyć, bo wiem, że moja wiedza o tenisie w porównaniu do tutejszych omnibusów jest bardzo nikła ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Widocznie moja skleroza mi pozwala na pisanie "od nowa" :D :D
---> A jednak Iga to zupełnie inna dziewczyna niż wtedy Aga, a więc i tematy zupełnie inne jej dotyczące ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tina.

Nie przypuszczałam, że w tak młodym wieku można mieć sklerozę, ale skoro twierdzisz że Cię dopadła, to bardzo współczuję :D :D
Ja nie widzę różnicy miedzy tymi paniami ;) Obie mają tatusiów, którzy ambitnie walczą (walczyli) o ich kariery i mocno je wspierali, a reszta to niuanse ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.