Wątek dotyczący artykułu

F1: Williams pilnie strzeże swoich tajemnic. Czas Roberta Kubicy w F1 dobiegł końca

- Kubica jest szczery, ale nigdy się nie dowiemy, co działo się za zamkniętymi drzwiami fabryki Williamsa, bo zespół pilnie strzeże swoich tajemnic - uważa Dieter Rencken, dziennikarz RaceFans.net. Jego zdaniem, czas Kubicy w F1 dobiegł końca.

przeczytaj cały artykuł

gizmo1967

Szkoda słów na takich ekspertów.Od 1975 roku śledzę f1. Widziałem co potrafił Lauda, Hant, Fitipaldi czy Senna. Przeżywałem tragedię kiedy ginęli kierowcy na torze. Fakt ekspertem z zawodu nie jestem. Jednak mogę stwierdzić że przez ostatostatnie 2 dekady Robert jest jednym z największych talentów obok Schumachera czy Senny. Dzisiejsze młode wilki typu Verstapen czy Leclerk A nawet Vetel są uzależnieni głównie od auta A to robi różnice

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
maczek

@gizmo1967: jestem za tą wersją, że większość uzależniona jest od sprzętu, ale i brakuje im umiejętności jazdy na mokrej nawierzchni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fata

@gizmo1967: Chyba nie sądzisz, że tacy gówniarze jak ci ze Sportowych Syfów i ten cały Kuczerka moga mieć pojęcie co było w F1 wcześniej? Oni bazują na tym, co pokazuje telewizja i co piszą jacyś nadęci Angole u siebie, a potem próbując to zrzynać i wklejać, jeszcze przeczą sami sobie, bo co 3 artykuły czytamy zupełnie inne wnioski niż te, które nabazgrali wcześniej. Zresztą ile taki smarkacz może wiedzieć? Nie wszystko znajdzie w swoim smartfonie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.