Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Jak Andrzej Gołota załatwił Maksymowi Drabikowi silniki u najlepszego tunera na świecie

Dwa lata temu Maksym Drabik miał problemy sprzętowe. Tata Sławomir zdecydował, że pojedzie do tunera Ryszarda Kowalskiego, załatwić silnik dla syna. Ryszard kręcił nosem. Przyjął zamówienie, gdy usłyszał, że po odbiór przyjedzie … Andrzej Gołota.

przeczytaj cały artykuł


OSKAR_B

Czyżby Maksym Drabik miał być kolejnym przeciwnikiem Najmana na FAME MMA? Ta historia wygląda tak: Najman jest kolegą ojca Maksyma. Tuner nie chciał zrobić silnika Maksymowi. Jego ojciec ,,telefonieren" do Najmana, a ten do Gołoty. Tuner zobaczył Gołotę i ,,zmiękł". Zrobił silnik jeden i współpraca ,,trwa". Dziś Maksym nie gada z ojcem i nie ma ,,szacunku" do Najmana. Ten postanawia go ,,wyjaśnić" w klatce i mamy kolejnego po Jurkowskim przeciwnika Najmana. A zapomniałem jeszcze jest Koksu-rewanż, Trybała-rewanż, Bonus-walka zakontraktowana, Wrzosek, Saleta-2 rewanż, właściciel FEN-u-pan J. i co może Drabik jeszcze? Ja nie znam człowieka co tak szuka ,,konfliktów", serca do walki nie ma, ale głowę do interesów to ma świetną. Tylko ile ten Drabik może ważyć 60 kilogramów? 1/2 Najmana, którego z roku na rok jest coraz więcej. Jak tak tworzycie plotki to czekam na tą walkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Guy Martin

@OSKAR_B: no niestety nie ;) Maksym od poczatku swojej przygody ze Sparta robi silniki u pana Rysia 5 sezon . W sumie to podobno pierwszy silnik nie byl od Macieja tylko od Henia Galy . Zatem ciekawe kiedy jechali z Najmanem po te silniki . Tak swoja droga jakby pan Darek ogarnal biografie wojownika z Czestochowy to patrzac na poziom bredni ktore obaj panowie wypuszczaja w swiat moglaby sie zaczynac od opisu powalenia na deski Mike Tysona ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.