Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Kolejny zawodnik opuszcza Lokomotiv. Wadim Tarasienko zmieni barwy

We wtorek Wadim Tarasienko poinformował, że w przyszłym sezonie nie będzie zdobywał punktów dla Lokomotivu Daugavpils. To kolejny zawodnik, który zdecydował się na opuszczenie łotewskiego zespołu.

przeczytaj cały artykuł


brak_zawodnika

Myślę że Loko sobie poradzi. Wcześniej jeździł tam m.in. Ljung, Lahtiego też długo trzymali nawet jak był w czołówce ligi, ściągnęli też Lebedeva także potrafią przyciągnąć dobrych zawodników, a będzie z czego wybierać. Kildemand, Lachbaum. Loktajew, Hans Andersen, Joel Kling, Woelbert, Aarnio, Jonasson, Krcmar, Karpow, Ivacic ci zawodnicy rozchwytywani raczej nie będą, a w Daugavpils raczej jest pewność jazdy i nie trzeba walczyć o miejsce w składzie. Kogoś z nich mogą wybrać i wypromować właśnie tak jak Lahti czy Lebedeva.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
brak_zawodnika

@Ultimate Speedway Fan: tylko chyba nie bardzo go przewidują do jazdy w przyszłym sezonie (pojawiają się inne nazwiska), chociaż pewnie przed sparingami go nie puszcza, no i najlepiej jakby trafił do 2 ligi i tam pojeździł cały sezon, bo w Polonii zaliczył może połowę meczów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.