Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Dwa lata czekania i wytężonej pracy. Jak Rune Holta został Polakiem

Artiom Łaguta stara się o polskie obywatelstwo. Jeśli je otrzyma i zdecyduje się na jazdę z polską licencją, to bardzo skorzysta na tym MRGARDEN GKM Grudziądz. Tak jak przed laty częstochowski Włókniarz, kiedy to Polakiem stał się Rune Holta.

przeczytaj cały artykuł

fabioGKM

To ja może tak żeby nie wdawać się w polemikę z kimkolwiek!
Wydaje mi się, że w takich sytuacjach zbyt często ulegamy presji "tytułowej stronie artykułu"!
Bo im wszystkim, którzy występowali o polskie obywatelstwo raczej nie chodziło i chodzi o dostosowanie się lub pójście na rękę polskiemu klubowi w którym aktualnie występują względem obowiązujących przepisów, ale chodzi im tylko i wyłącznie o prawa i przywileje wynikające z przynależności do NARODU POLSKIEGO!
W codziennym życiu, a nie w żużlu! Na litość! Nie czytajcie wszystkiego i nie myślcie tak jak Wam narzuca autor "artykułu"...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lubię czysty sport.

@fabioGKM: gdybym budowała swoją opinię li i jedynie na bazie artykułu pewnie mój światopogląd runąłby teraz niczym domek z kart....ale obserwując ich chociażby postępy w wypowiedziach w trakcie zawodów, czy gdy gadają z kolegami z polskiego klubu itp itd to tak średnio wierzę w ich oddanie i chęć chłonięcia tej polskości. Zejdźmy na ziemię. ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.