Wątek dotyczący artykułu

Żużel. O co chodzi z kasą w Stali Gorzów? Zawodnicy mówią o długach. Prezes zapewnia, że klub dostanie licencję

Najpierw Krzysztof Kasprzak, a później Rafał Karczmarz powiedzieli o zaległościach finansowych, które ma wobec nich truly.work Stal Gorzów. Prezes klubu zapewnia, że zapłaci po 20 października i wyjaśnia, dlaczego zrobi to właśnie wtedy.

przeczytaj cały artykuł

ᔕᗩᙢᘎᙓᒪ

Jakieś dziwne rozgoryczenie panuje na lubelskim forum żużlowy. Najpierw wiele osób pisało że nie chcą Kasprzaka, że za stary a jak się okazało że prawdopodobnie zostanie na kolejny sezon w Gorzowie to mają do Niego pretensje. A ja Wam powtórzę. Kasprzaka nie będzie w Motorze będzie Jamróg i to tylko jak przebijemy finansowo Rybnik.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krynston

@ᔕᗩᙢᘎᙓᒪ: nie wiem czy Jamróg to by było wzmocnienie choć na naszym torze kiedyś wymiatał. Nie mam ani do niego ani do KK przekonania. Może by tak Dawida za uszy wyciągnąć? Tyle, że najlepiej z Lambertem wtedy bo bez rezerwy to ryzyko a Oskar to jednak będzie za słaby na elipę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AndrzejWyścigówka

@ᔕᗩᙢᘎᙓᒪ: Kasprzakowi znowu naobiecywali pewnie pieniędzy i będzie później się musiał o nie upominać ale stawiam, że zostanie mimo wszystko w Gorzowie. Jamróg dla Lublina to żadne wzmocnienie. To już lepiej zostawić Lamberta i wcisnąć jakiegoś kevlara do składu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tyghlon

@ᔕᗩᙢᘎᙓᒪ: oby i Jamroga nie było albo robic naprawdę transfer poważnie wzmacniający i przyszłościowy albo nie marnować kasy

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
Tyghlon

mi się wydawało że to Rusek Zacisze ale i tak miałem już olać jego i Klimka komenty bo potem sam psuję klimat jak mi nerw puści , więc olewam tym bardziej że to jak piszesz podzywacz bez odwagi i honoru, pzdr

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.