Wątek dotyczący artykułu

Lionel Messi wskazał najlepszego napastnika w historii. "Ronaldo był fenomenem"

Lionel Messi wyznał, że najlepszym napastnikiem, jakiego widział w grze był Brazylijczyk Ronaldo. Wybór Argentyńczyka żartobliwie komentują włoskie media.

przeczytaj cały artykuł

Mojo_jojo

@Cezary Ogórek: Mówisz chyba o końcówce jego kariery, tak , wtedy miał już pokaźny mięsień piwny i sporą nadwagę ale w 31 meczach dał radę wbić 18 goli dla Corinthians często mijając przeciwników jak tyczki. Messi ma tutaj rację że był najlepszym napastnikiem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ablafaka

@Cezary Ogórek: Czy ja wiem? Rivaldo to nie typowy napastnik tylko mocno ofensywnie grający pomocnik. Typowym napastnikiem był Ronaldo. "zapasiony prosiak" - to chyba nie widziałeś go jak grał za najlepszych lat. Sama waga też niewiele tutaj zmienia, Ronaldo dysponował dryblingiem i był skuteczny. Sam Ronaldo jest uznawany za jednego z najlepszych napastników na świecie. We wszelkich rankingach i plebiscytach plasuje się w Top 5. Rivaldo lepszy? Spójrz na suche statystyki. Spójrz na to jak oboje grali. Rivaldo przypominał Lewandowskiego, Ronaldo był już w 100% kompletnym napastnikiem. Zrobił tylko jeden błąd, odszedł z Barcy do Interu, gdyby został w Barcelonie nie przystopowałby kariery na 5 lat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.