Wątek dotyczący posta na blogu

Muzyczne inspiracje

Sargon

Na blogu tym będę umieszczał swoje ulubione utwory muzyczne. Będzie to lista całkowicie subiektywna, w której znajdą się utwory z całego świata, z różnych ,,epok" muzycznych, o różnych stylach i zupełnie odmiennej stylistyce. Jedynym spoiwem łączącym te wszystkie utwory będzie moja subiektywna ocena, (…)

przeczytaj cały artykuł

Sargon

Klip na dziś (06.11.2019)
Moja dzisiejsza propozycja muzyczna to przypomnienie artystki z Danii (ale mieszkającej w Berlinie), którą jako muzyczny laik ,,odkryłem" dopiero rok czy dwa lata temu i od tego czasu często mi towarzyszy w wolnych chwilach ;) Artystą tą jest Agnes Obel, a proponowana piosenka to ,,The Curse" z płyty ,,Aventine" (2013r.). Poniżej klip z moim zdaniem bardzo udanego live session:

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sargon

Słychać tu inspirację różnymi gatunkami muzycznymi i różnymi wykonawcami. Podobno jedną z ulubionych wokalistek Agnes Obel jest PJ Harvey ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.