Wątek dotyczący artykułu

EBL. Tony Bishop dołączy do PGE Spójni Stargard. Uraz Kacpra Młynarskiego

Tony Bishop ma dołączyć do PGE Spójni Stargard. To już kolejna próba zamknięcia składu przez trenera Kamila Piechuckiego. Mierzący 200 cm skrzydłowy ma doświadczenie w kilku europejskich ligach.

przeczytaj cały artykuł


arkadio13

Bardzo szybka odpowiedz na kontuzję naszego największego walczaka! Trzymamy kciuki za Mlynarza! Wracaj do zdrowia!! Liczymy że zarząd i trener mogliby pomyśleć nad kolejnym wzmocnieniam w klubie aby móc włączyć się do walki o top 8 ligi Czekamy na kolejne wzmocnie może nowy rozgrywający, albo rzucający bo całej odpowiedzialności na cowelsa nie można zrzucić!! Liczymy na zarząd i trenera, że dokonają kolejnych wzmocnien zespołu!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marolstar

@arkadio13: żeby dokonać wzmocnień to trzeba najpierw kogoś z obcokrajowców (a najlepiej 2 odstrzelić), no i pod koszem nie jest za ciekawie a ten nabyteki i poprzedni też średnio rokują......a z tym liczeniem za zarząd i trenera to mnie rozbawiłeś- jak oni jeszcze zaczną kogoś szukać to jak nic znajdą w maju 2020 roku takie mają tempo, cała nadzeja w tym że ci dwaj jednak odpalą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.