Wątek dotyczący artykułu

Byłe reprezentantki o konflikcie w kadrze. "Jestem zbulwersowana decyzją PZPS"

- Jestem zbulwersowana podjęciem przez PZPS decyzji o przedłużeniu kontraktu z trenerem Nawrockim - mówi Małgorzata Niemczyk. Była reprezentantka Polski uważa, że związek powinien o tym zdecydować w późniejszym terminie i po wysłuchaniu zawodniczek.

przeczytaj cały artykuł


Wiesiek Kamiński

Nagonka na trenera,zaraz media itp. atak na prawdę nie ma żadnego powodu ,bo co to za powód ,że ktoś kogoś nie lubi ,albo pracownik wyrzuca szefa...bo szef wymaga...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
cadi

@Wiesiek Kamiński: Przeczytaj ze zrozumieniem list siatkarek. Tu nie chodzi o wymagania"szefa" co do "pracownic", czyli siatkarek , a o jego relacje z nimi.I nie chodzi o dwie siatkarki ,a o zdecydowaną większość. Jakoś prezes Hoennes nie zwolnił piłkarzy ,tylko wyp...ł Kovaca , między innymi dlatego ,że buntowali się przeciw niemu zawodnicy.Jak powiedziała Niemczyk , selekcjonerem powinien być choćby Stefan Antiga ,bo to jest inny poziom ,no i ma dorobek , (przypomnę ,że jak Nawrocki przejmował Skrę po Castellanim , to miał gotowy zespół na takim poziomie ,że sami zawodnicy bez trenera by sobie poradzili ,więc jego osiągnięcia trenerskie są bardzo wątpliwe)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.