Wątek dotyczący artykułu

EBL. Rozpędzony Stelmet Enea BC z kolejnym triumfem, HydroTruck bez szans w Zielonej Górze

Czwarty mecz z rzędu wygrał Stelmet Enea BC Zielona Góra. Tym razem podopieczni Żana Tabaka ograli we własnej hali HydroTruck Radom 106:83. Zielonogórzanie rozdali aż 36 asyst!

przeczytaj cały artykuł

KATO-COFNIJCIE ZMIANY

cos sie musiało stać, nawet dyżurnych hejterów nie widać...Teraz z innej beczki, pytanie do kolegów mam...Czy ktos z was ma NC i program Polsat Sport w pakiecie? Wczoraj uruchomiłem Polsat premium bo przekonano mnie, ze tam sa wszystkie sportowe pozycje polsatu. Ale widze tylko piłkę...Dośc mam wykupowania transmisji po dyche czy chodzenia do sasiadów na Netie...Coś sąsiad dziwnie zaczyna na mnie patrzeć...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Manhattan

Cześć KATO.
Nie mam talerza, a kablówkę z Multimediów, a w pakiecie sportowym mam wszystkie Polsaty bez Premium, Canal + Sport 1 i 2, nSport, Eleven 1,2,3, TVPisSport i inne mało ważne ze sportami walki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KATO-COFNIJCIE ZMIANY

@Manhattan: Witaj. no ja mam wszystko co mozliwe, tylko nie Polsat Sport własnie...płace już jak za złoto, co rusz dokladaja mi jakieś badziewia, których de facto nie oglądam...w koncu skonczy się tak, że drugiego operatora dokupię i wyjdzie taniej niz ipla z doskoku. Pozdro

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Maciej Falubaz

@KATO-COFNIJCIE ZMIANY: był Polsat sport news,zastąpiony przez super Polsat, Polsatu sport nigdy nie było i pewnie długo nie będzie, bo to konik Solorza

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Maciej Falubaz

@KATO-COFNIJCIE ZMIANY: ta choroba to SKS ☺ jak tam nasz mega transfer? Jak predator zlapie u nas dobra forme, to znowu wróci moda na solarium

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
KATO-COFNIJCIE ZMIANY

@Maciej Falubaz: moja zona, która szczególnie sledzi jego wyczyny na naszym torze( z nieznanego mi powodu ) i zawsze jest na stadionie gdy jeździmy z GKM, twierdzi, ze nader czesto sie tu przewracał w ostatnich latach...i faktycznie cos mi się jarzy, ze rzeczywiscie leżał dwa lata pod rząd...takze wieszczę właściwym sobie czarnowidztwem (sic!) dolna część tabeli i brak PO...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Maciej Falubaz

@KATO-COFNIJCIE ZMIANY: no jego występy były u nas raczej słabe , mogli wziąć Puka on chociaż u nas dobrze jeździ, według mnie Żyto powinien być u nas już w tym sezonie a taki Skóra nie potrafił ogarnąć ani toru, ani zespołu...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
-ABC-

@KATO-COFNIJCIE ZMIANY: mogę polecić kilka stron w internecie gdzie bez kupowania dodatkowych usług można obejrzeć wszystko...fakt nie zawsze w HD i nie zawsze plynnie... łącze internetowe nie zawsze działa...strims.world polecam...tam oglądam gdy na obczyźnie jestem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.