Wątek dotyczący artykułu

Serie A. Piotr Zieliński chce odejść z Napoli. Poprosił agenta o wstrzymanie negocjacji

Włamanie do samochodu żony najwidoczniej przelało czarę goryczy. Piotr Zieliński miał przekazać swojemu agentowi, by wstrzymał rozmowy z Napoli na temat nowego kontraktu.

przeczytaj cały artykuł


art-e

Charakterystyka Piotra Zielińskiego, pomimo różnic wynikających z pozycji na boisku i roli jaką ma spełniać dla drużyny jest bardzo podobna do Krzysztofa Warzychy, kiedyś strzelca wyborowego Panathinaikosu, który się sprawdzał i w lidze i w pucharach europejskich, ale nigdy nie był "prawdziwym" reprezentantem, bo w kadrze nie pamiętam meczu w którym by był kiedykolwiek zawodnikiem na którego można liczyć jak teraz Lewandowski czy Glik, wcześniej czy Boniek czy Deyna czy dalej Pol, Cieślik, Brychczy etc. Świetny ligowiec, ale w kadrze się nie sprawdza, niech idzie sobie do dobrej ligi lub pozostanie w Neapolu ale na reżysera i serce reprezentacji brakuje mu tego czegoś, czego też brakowało Krzysztofowi Warzysze, pomimo, że to dobrzy piłkarze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.